ADVANCE ACF-225DG-LLRR-CRC-L2 Gekoelde werkbank, 2 secties
899040822
Lees meer
De Hoshizaki SCR-130DG-LR-RRC-L1 is een Gekoelde werkbank, 2 secties met twee secties en een netto volume van 171 Ltr.
De Snowflake GII-reeks van Hoshizaki wordt vervaardigd met behulp van de beste technische en ontwerptechnologieën en strikte kwaliteitscontroles door onze teams in Denemarken en Japan om de dagelijkse workflows in commerciële keukens over de hele wereld te vereenvoudigen.
Het tropische koelsysteem is bestand tegen +40 °C (40% relatieve vochtigheid) en houdt uw producten vers. Het koudemiddel van de nieuwe Snowflake-generatie is het milieuvriendelijke koudemiddel R290, een natuurlijk koudemiddel dat de prestaties verbetert en het energieverbruik aanzienlijk vermindert.
Zowel het binnen- als het buitenmateriaal zijn gemaakt van corrosiebestendig roestvrij staal.
Deze Gekoelde werkbank, 2 secties zijn ontworpen om lang mee te gaan en combineren een innovatief designconcept, hoogwaardige materialen en slimme extra’s:
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 879000840 |
| Modelnaam | SCR-130DG-LR-RRC-L1 |
| Merk | Hoshizaki |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Land van oorsprong | Turkije |
| Titel | Gekoelde werkbank, 2 secties |
| Toebehoren inbegrepen | 2 grey shelves per section |
| Voorzien van | Stainless steel worktop, 2 door sections each with 2 grey shelves |
| Product availability | Replaced |
| Breedte | 1314 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 830 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 880 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 40.63 EEI |
| Aantal planken | 4 |
| Aantal planken per sectie | 2 |
| Plankgrootte | 1/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | -2/+8°C |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 112 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 130-180 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 171 l |
| Netto gewicht | 112 kg |
| Aantal secties | 2 secties |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Volume, bruto | 300 l |
| Volume, netto | 171 l |
| Koelsysteem | Built-in cooling system |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Producttype | Gekoelde werkbank |
| Deur/lade configuratie | Met deursectie |
| Koelcapaciteit | 316 |
| CO2-equivalent | 0.165 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.055 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| Labels voor prijslijstkoppen | GEKOELDE WERKBANK MET WERKBLAD TYPE A OF A1 |
| SKU | 879000840 |
| Accessory name | Item number |
| Rooster grijs met achteropstand voor GN 2/1 kasten excl. dragers | 760660009 |
| Rooster RVS, 325 x 530 mm | 760660010 |
| Set van 4 wielen 150 mm | 760660011 |
| Set van 4 wielen 200 mm | 760660012 |
| Rooster RVS met achteropstand voor GN 2/1 kasten | 760660013 |
| Set van 4 poten 130-180 mm | 760660118 |
| Set van 4 poten 135-200 mm | 760660119 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for