Premier U 80 DR CO2 (AKCC-B) Koelkast/vriezer ‘U’-type met Danfoss-bediening met bluetooth voor extern koelsysteem
188801015
Lees meer
De GRAM MARINE MIDI FG 82 CCH 4M is een met netto inhoud van 0 Ltr.
Al tientallen jaren produceert en levert Gram gespecialiseerde koeloplossingen voor de offshore- en maritieme sector. Deze klanten hebben behoefte aan onze volledig aangepaste modellen van de ECO MARINE-serie. Welke specificatie u ook nodig heeft, Gram-scheepvaartapparatuur - staanders en toonbanken - biedt betrouwbare, veilige en stevige oplossingen.
Maximale veiligheid op Zee
Alle zeeplanken zijn aan de steunen bevestigd om ervoor te zorgen dat ze niet bewegen tijdens zware zeecondities. Bij kalme zee kunnen de planken gemakkelijk worden gedraaid en eruit worden getrokken.
Gemak
Alternatief voor glazen deuren voor goed overzicht en gemak. Beschikbaar voor sommige kasten.
Perfect gespecialiseerd
Ontworpen voor de ruige omstandigheden en werkmodus van een scheepskeuken, waar betrouwbaarheid, prestaties en veiligheid de belangrijkste overwegingen zijn. Isolatieklasse: IP21. Gespecialiseerde elementen: speciale vergrendelbare handgreep voor de scheepvaart
Eenvoudige reiniging
Binnenbasis met afgeronde hoeken en glad
oppervlakken helpen het apparaat hygiënisch schoon te houden
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 962840213 |
| Modelnaam | MARINE MIDI FG 82 CCH 4M |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Right hand hinged door with lock and dedicated positive locking handle (Marine handle), LED lighting, marine legs, 4 stainless marine shelves. |
| Breedte | 855 mm |
| Diepte | 780 mm |
| Hoogte | 2115 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | Categorie nog niet gereguleerd |
| Plankgrootte | 2/1 GN Breed |
| Product availability | -- Not available |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 138 kg |
| Isolatiedikte | 70 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Netto gewicht | 138 kg |
| Voeding | 230V, 60Hz |
| Temperatuurbereik | -25/-5°C |
| Volume, bruto | 603 l |
| Deurtype | Glasdeur |
| Koelcapaciteit | 802 |
| CO2-equivalent | 706.2 kg |
| GWP | 2141 GWP |
| Koelmiddel | 0.33 kg |
| Type koudemiddel | attOpt_R452a |
| SKU | 962840213 |
| Documentation | |
| Instruction manual | Download |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for