PREMIER KPS 120 SG Shockkoeler/vriezer
975780544
Lees meer
De GRAM KPS 90 SF-4 is een SHOCK KOELER/VRIEZER - ZONDER COMPRESSOR met netto inhoud van Ltr. De GRAM KPS-serie is ontworpen om aan alle voorschriften te voldoen rond de perfect hygiënische overgang van koken naar het koelen van uw waardevolle producten.
Voedsel veilig
Levensmiddelen worden behandeld in volledige overeenstemming met de HACCP-richtlijnen. HACCP-alarmen en een automatische omschakeling naar ‘opslagmodus’ zijn handige extra’s om u te helpen de hoogste voedselveiligheid te allen tijde te garanderen.
Hoge voedselkwaliteit
Smaak, textuur, uiterlijk, vitamines en voedingsstoffen blijven behouden. Het gebruik van de IFR-functie beschermt ook tegen beschadiging door bevriezing van het oppervlak.
Veelzijdigheid
Biedt verschillende bedrijfsmodi: IFR-werking, tijd- of temperatuurgestuurde koelcyclus. Er kunnen maximaal 20 aangepaste cycli worden opgeslagen.
Modulariteit en schaalbaarheid
Verkrijgbaar als reach-in, roll-in of roll-through-modellen voor kleine of grote operaties. Deellevering of turn key.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 860900043 |
| Modelnaam | KPS 90 SF-4 |
| Merk | Gram |
| Titel | SHOCK KOELER/VRIEZER - ZONDER COMPRESSOR |
| Let op | Het is noodzakelijk om dit apparaat aan te sluiten op een externe afvoer |
| Breedte | 1100 mm |
| Diepte | 850 mm |
| Hoogte | 2015 mm |
| Energieverbruik - Koelen (kWh/kg) | 0.11 kWh/kg |
| Energieverbruik - Vriezen (kWh/kg) | 0.28 kWh/kg |
| Product availability | -- Not available |
| Compatibel met | Rational iCombi Pro & Classic 20-1/1 |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 200 kg |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Opties | Verkrijgbaar als SF-1 model compatibel met Rational Rational CPC 201 en als SF-2 compatibel met Hounö type 1.16 / 1.20 en Rational SCC 201. |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Temperatuurbereik | -25/+10°C |
| Koelcapaciteit | 90 |
| Vriescapaciteit | 50 |
| Type koudemiddel | Het standaard model is uitgerust met een R404 ventiel; op verzoek kan dit gewijzigd worden in een RU1 ventiel (geschikt voor R407A/R407F/R448A/R449A/R452A/R455A) |
| SKU | 860900043 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for