PREMIER KPS 120 SG Shockkoeler/vriezer
975780544
Lees meer
De GRAM KPS 90 SF-2 is een SHOCK KOELER/VRIEZER - ZONDER COMPRESSOR met netto inhoud van Ltr. De GRAM KPS-serie is ontworpen om aan alle voorschriften te voldoen rond de perfect hygiënische overgang van koken naar het koelen van uw waardevolle producten.
Voedsel veilig
Levensmiddelen worden behandeld in volledige overeenstemming met de HACCP-richtlijnen. HACCP-alarmen en een automatische omschakeling naar ‘opslagmodus’ zijn handige extra’s om u te helpen de hoogste voedselveiligheid te allen tijde te garanderen.
Hoge voedselkwaliteit
Smaak, textuur, uiterlijk, vitamines en voedingsstoffen blijven behouden. Het gebruik van de IFR-functie beschermt ook tegen beschadiging door bevriezing van het oppervlak.
Veelzijdigheid
Biedt verschillende bedrijfsmodi: IFR-werking, tijd- of temperatuurgestuurde koelcyclus. Er kunnen maximaal 20 aangepaste cycli worden opgeslagen.
Modulariteit en schaalbaarheid
Verkrijgbaar als reach-in, roll-in of roll-through-modellen voor kleine of grote operaties. Deellevering of turn key.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 860900501 |
| Modelnaam | KPS 90 SF-2 |
| Merk | Gram |
| Titel | SHOCK KOELER/VRIEZER - ZONDER COMPRESSOR |
| Let op | It is necessary to connect this unit to an external drain. |
| Breedte | 1100 mm |
| Diepte | 850 mm |
| Hoogte | 1985 mm |
| Energieverbruik - Koelen (kWh/kg) | 0.11 kWh/kg |
| Energieverbruik - Vriezen (kWh/kg) | 0.28 kWh/kg |
| Product availability | -- Not available |
| Compatibel met | Rational type SCC 201 |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 200 kg |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Opties | Verkrijgbaar als SF-1 model compatibel met Hounö type 1.16 en 1.20 |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Temperatuurbereik | -25/+10°C |
| Koelcapaciteit | 90 |
| Vriescapaciteit | 90 |
| Type koudemiddel | Separate modellen met ventiel voor koudemiddel: R407A, R407F, R448A, R449A, R452A, R455A |
| SKU | 860900501 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for