PREMIER KPS 120 SG Shockkoeler/vriezer
975780544
Lees meer
De GRAM KPS 120 SF NR CO2 (DK-SE-NO) is een met netto inhoud van Ltr. De GRAM KPS-serie is ontworpen om aan alle voorschriften te voldoen rond de perfect hygiënische overgang van koken naar het koelen van uw waardevolle producten.
Voedsel veilig
Levensmiddelen worden behandeld in volledige overeenstemming met de HACCP-richtlijnen. HACCP-alarmen en een automatische omschakeling naar ‘opslagmodus’ zijn handige extra’s om u te helpen de hoogste voedselveiligheid te allen tijde te garanderen.
Hoge voedselkwaliteit
Smaak, textuur, uiterlijk, vitamines en voedingsstoffen blijven behouden. Het gebruik van de IFR-functie beschermt ook tegen beschadiging door bevriezing van het oppervlak.
Veelzijdigheid
Biedt verschillende bedrijfsmodi: IFR-werking, tijd- of temperatuurgestuurde koelcyclus. Er kunnen maximaal 20 aangepaste cycli worden opgeslagen.
Modulariteit en schaalbaarheid
Verkrijgbaar als reach-in, roll-in of roll-through-modellen voor kleine of grote operaties. Deellevering of turn key.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 860120075 |
| Modelnaam | KPS 120 SF NR CO2 (DK-SE-NO) |
| Merk | Gram |
| Titel | BLAST CHILLER/FREEZER - FOR REMOTE CO2 |
| Let op | It is necessary to connect this unit to an external drain. The product is delivered unassembled in parts on 1 pallet (module 1) or 2 pallets (module 2) |
| Breedte (verpakt) | 1630 mm |
| Breedte binnenin | 1430 mm |
| Diepte (verpakt) | 1230 mm |
| Diepte binnenin | 1030 mm |
| Hoogte (verpakt) | 2130 mm |
| Hoogte binnenin | 2030 mm |
| Volume (verpakt) | 4.2704 mu00b3 |
| Product availability | -- Not available |
| Uitwendig | Wit |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 260 kg |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Opties | Roll-through (D), Stainless exterior (CS), Door left (DL), No Room (NR), Complete unit mirrored (MI) |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Temperatuurbereik | -25/+10°C |
| Koelcapaciteit | 120 |
| GWP | 1 GWP |
| Type koudemiddel | attOpt_remote_co2_r744 |
| SKU | 860120075 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for