PREMIER KPS 120 SG Shockkoeler/vriezer
975780544
Lees meer
De GRAM KPS 120 SF LS B CO2 is een SNELKOELER/SNELVRIEZER (SF) VOOR CO2 KOELSYSTEEM.
De KPS 120 snelkoeler is beschikbaar als inrij model en als doorrij model. Het doorrij model met 2 deuren kan gebruikt worden om voedsel direct vanuit de keuken de snelkoeler in te rijden, te laten koelen en daarna door te rijden naar de koelruimte.
SNELKOELER/SNELVRIEZER (SF) VOOR CO2 KOELSYSTEEM.
Ruimte met ingebouwde master controllers. Een slave controller naar voorkeur dient geplaatst te worden. De geïntegreerde master controller geeft een signaal naar de superheat controller (230V). Inklusiv verwarmde vloer en oprijdplaat.
Uw installateur zorgt voor:
Op aanvraag verkrijgbaar zonder celwanden; dus enkel de controller en verdampers.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 860120073 |
| Modelnaam | KPS 120 SF LS B CO2 |
| Merk | Gram |
| Titel | SNELKOELER/SNELVRIEZER (SF) VOOR CO2 KOELSYSTEEM |
| Let op | It is necessary to connect this unit to an external drain. The product is delivered unassembled in parts on 1 pallet (module 1) or 2 pallets (module 2) |
| Breedte (verpakt) | 1500 mm |
| Breedte binnenin | 741 mm |
| Diepte (verpakt) | 1326 mm |
| Diepte binnenin | 1000 mm |
| Hoogte (verpakt) | 2235 mm |
| Hoogte binnenin | 1900 mm |
| Volume (verpakt) | 4.4454 mu00b3 |
| Product availability | -- Not available |
| Uitwendig | Wit |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 260 kg |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Opties | Roll-through (D), Stainless exterior (CS), Door left (DL), No Room (NR), Complete unit mirrored (MI) |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Temperatuurbereik | -25/+10°C |
| Koelcapaciteit | 120 |
| GWP | 1 GWP |
| Type koudemiddel | attOpt_remote_co2_r744 |
| SKU | 860120073 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for