JFM-570P Tiger thermische rijstwarmhouder
JFM-570P
Lees meer
Deze JFM-570P is een Tiger thermische rijstwarmhouder.
Offerte aanvraag Bekijk specificatiesUniek stapelbaar ontwerp om efficiënte opslag mogelijk te maken.
Uitstekende thermische isolatie. Hoogwaardige isolatiematerialen in de wanden (hard polyurethaanschuim) en styreenschuim in de deksel. De rijst blijft tot 6 uur warm en behoudt de kwaliteit van ‘net gekookte rijst’.
Absorberende vochtopnemer. De vochtopnemer in de deksel absorbeert overtollig vocht, waardoor de rijst niet kleverig wordt.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | JFM-570P |
| Modelnaam | JFM-570P |
| Merk | Tiger |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van oorsprong | Japan |
| Titel | Tiger thermische rijstwarmhouder |
| Toebehoren inbegrepen | N/A |
| Breedte | 430 mm |
| Breedte (verpakt) | 382 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Diepte (verpakt) | 379 mm |
| Hoogte | 310 mm |
| Hoogte (verpakt) | 334 mm |
| Volume (verpakt) | 0.048 m³ |
| Kook- en verwarmcapaciteit | 5.7 l |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 5.4 kg |
| Netto gewicht | 4.8 kg |
| Temperatuurretentie (6 uren) | 78 °C |
| SKU | JFM-570P |
| Documentation | |
| Declaration of conformity | Download |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for