IM-65WPE-F-Q Ijsblokjesmachine met ingebouwde bunker, Bal ijs
M113-D115
Lees meer
Deze Hoshizaki IM-65NE-LM is een Special ijsblokjesmachine met ingebouwde bunker en produceert tot 40 kg XXL Ijsblokje - LM-Ijs van de hoogste kwaliteit per 24 uur.
Net zoals alle Hoshizakiijsmachines zijn de ijsblokjesmachines HACCP-gecertificeerd en staan ze bekend om het voortdurend voldoen aan de hoogste normen wat betreft gezondheid, veiligheid en hygiëne. Deze allrounder wordt dan ook gebruikt op de meest uiteenlopende locaties, van horeca tot medisch.
Alle ijsblokjesmachines zijn uitgerust met elektronische bediening. Dit zorgt voor een optimaal ijsproductieproces, zelfs onder uiteenlopende omstandigheden. Onze ijsblokjesmachines produceren genereuze hoeveelheden ijsblokjes van een consistent hoge kwaliteit, zonder aanvullende handmatige hulp of aanpassingen te behoeven.
De IM-65NE-LM gebruikt R134a.
Materiaal
Het exterieur is gemaakt van RVS. Het gesloten watercircuit biedt maximale bescherming tegen elk soort verontreiniging tijdens het gehele productieproces. Alle machines van Hoshizaki zijn eenvoudig te gebruiken, reinigen en onderhouden.
Unieke Technologie
In elk van de gesloten cellen wordt een speciale waterstraal geïnjecteerd. Overtollig water verlaat de gesloten cel via een aantal uitgangen. De celwanden blokkeren de uitzetting van het vrieswater van alle zijden, terwijl tijdens de ijsvorming temperaturen tot -30°C worden bereikt. Dankzij de automatische spoelcycli worden onzuiverheden, zoals mineralen, uit het water verwijderd. Dit resulteert in het zuiverst mogelijke ijs, terwijl uw machine tegen verkalking en mineraalophoping wordt beschermd.
Smart Design
De apparaten zijn ontworpen om lang mee te gaan en worden geleverd met slimme ontwerp-extra’s, zoals een magnetische waterpomp zonder directe koppeling. Dit element voorkomt lekkage in het watercircuit en verlengt de levensduur.
Past precies
Door zijn compacte afmetingen van 633 x 506 x 860 mm past de stekkerklare IM-65NE-LM perfect in kleine ruimtes.
Plug&Play
Het slimme plug-and-play ontwerp garandeert een uiterst eenvoudige en snelle installatie.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | E1FD-D009 |
| Modelnaam | IM-65NE-LM |
| Product availability | -- Not available |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Ingebouwde bunker |
| Titel | Ijsblokjesmachine, Grote ijsblokjes |
| Let op | Dit type ijsmachine wordt alleen op bestelling geproduceerd. Houd a.u.b. rekening met een langere levertijd. |
| Breedte | 633 mm |
| Diepte | 506 mm |
| Hoogte | 860 mm |
| Elektrisch verbruik | 0.4 kW |
| Energie verbruik | 0.4 kWh |
| Uitwendig | RVS |
| Bruto gewicht | 61 kg |
| Netto gewicht | 53 kg |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Opslagbunker capaciteit | 26 kg |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| IJs type | XXL Ijsblokje - LM |
| IJsproductie | 40 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 0.87 |
| CO2-equivalent | 260 kg |
| Type koudemiddel | R134a |
| SKU | E1FD-D009 |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Single | 9320-51 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
| Externe afvoerpomp | S-32904 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for