IM-240XPE-U-23 Ijsblokjesmachine, Modulair & Stapelbaar (Uitbreiding)
M120-D204
Lees meer
Deze Hoshizaki IM-45WPE is een ijsblokjesmachine met ingebouwde bunker en produceert tot 50 kg ijsblokjes van hoogste kwaliteit per 24 uur.
Alle ijsblokjesmachines zijn uitgerust met elektronische bediening. Dit zorgt voor een optimaal ijsproductieproces, zelfs onder uiteenlopende omstandigheden. Onze ijsblokjesmachines produceren genereuze hoeveelheden ijsblokjes van een consistent hoge kwaliteit, zonder aanvullende handmatige hulp of aanpassingen te behoeven.
Offerte aanvraag Bekijk specificatiesDuurzam
De IM-45WPE gebruikt R290.
Het gebruik van het natuurlijke HC-koelmiddel R290 verlaagt het algemene energieverbruik van onze ijsblokjesmachines aanzienlijk.
Materiaal
Het exterieur is gemaakt van RVS. Het gesloten watercircuit biedt maximale bescherming tegen elk soort verontreiniging tijdens het gehele productieproces. Alle machines van Hoshizaki zijn eenvoudig te gebruiken, reinigen en onderhouden.
Unieke Technologie
In elk van de gesloten cellen wordt een speciale zoetwaterstraal geïnjecteerd. Overtollig water verlaat de gesloten cel via een aantal uitgangen. De celwanden blokkeren de uitzetting van het vrieswater van alle zijden, terwijl tijdens de ijsvorming temperaturen tot -30°C worden bereikt. Dankzij de automatische spoelcycli worden onzuiverheden, zoals mineralen, uit het water verwijderd. Dit resulteert in het zuiverst mogelijke ijs, terwijl uw machine tegen verkalking en mineraalophoping wordt beschermd.
Smart Design
De apparaten zijn ontworpen om lang mee te gaan en worden geleverd met slimme ontwerp-extra’s, zoals een magnetische waterpomp zonder directe koppeling. Dit element voorkomt lekkage in het watercircuit en verlengt de levensduur.
Past precies
Door zijn compacte afmetingen van 503 x 456 x 840 mm past de autonome IM-45WPE perfect in kleine ruimtes.
Plug&Play
Het slimme plug-and-play ontwerp garandeert een uiterst eenvoudige en snelle installatie.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | M111-D002 |
| Modelnaam | IM-45WPE |
| Type ijsmachine | Cube icemaker |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Ingebouwde bunker |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Land van oorsprong | UK |
| Sub series | IM Cube |
| Titel | Ijsblokjesmachine met ingebouwde opslagbunker |
| Toebehoren inbegrepen | Installatiekit, Poten, Schep |
| Overeenkomende waterfilters | 4HC-H Single, Vervangende cartridge |
| Breedte | 503 mm |
| Breedte (verpakt) | 635 mm |
| Diepte | 456 mm |
| Diepte (verpakt) | 520 mm |
| Hoogte | 840 mm |
| Hoogte (verpakt) | 1007 mm |
| Volume (verpakt) | 0.3325 m³ |
| Afmetingen van de poten | Voor poten voeg toe: 90-125mm |
| Elektrisch verbruik | 0.225 kW |
| Luchttemperatuur (maximum) | 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (minimum) | 1 °C |
| Spanningsbereik | ±6% |
| Watervoorziening druk (maximaal) | 0.8MPa (8bar) |
| Watervoorzieningsdruk (minimum) | 0.07MPa (0.7bar) |
| Watervoorzieningstemperatuur (maximum) | 35 °C |
| Watertoevoer temperatuur (minimum) | 5 °C |
| Functies | Geautomatiseerde reiniging |
| Beveiliging van de elektrische circuitonderbreker | 5 A |
| Uitwendig | RVS AISI 441, Gegalvaniseerd staal (achterzijde) |
| Bruto gewicht | 53 kg |
| Netto gewicht | 45 kg |
| Warmteafvoer (AT 32°C, WT 21°C) | 0.44 kW |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Opslagbunker capaciteit | 18 kg |
| Koelsysteem | Watergekoeld |
| IJs type | L Ijsblokje - standard |
| IJsproductie | 50 |
| Waterverbruik - Watergekoelde ijsmachines | 0.25 |
| CO2-equivalent | 0.27 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.09 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | M111-D002 |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Single | 9320-51 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for