ADVANCE ACF-225DG-LLRR-CRC-L2 Gekoelde werkbank, 2 secties
899040822
Lees meer
De GRAM GASTRO M 2408 CSG A DL DL DR C2 U is een met netto inhoud van 574 Ltr.
De GRAM GASTRO 08 serie bestaat uit 2/1 GN werkbanken welke u naar behoefte kunt samenstellen. Kiest u voor een werkeiland met aan beide kanten deuren of toch een variant met een saladière?
VOEDSELVEILIG
Dankzij het luchtverdelingssysteem van Gram blijven de temperaturen binnenin te allen tijde op een constante en correcte temperatuur. Dit omvat het snel herstellen van de temperatuur na het openen van de deur.
MODULARITEIT EN SCHAALBAARHEID
Met GRAM GASTRO 08 kunt u uw eigen werkplek bouwen. Kies uw combinatie van werkblad, deuren en lades, poten of zwenkwielen of elektrische verhoging, temperatuurbereik en accessoires.
EENVOUDIG IN ONDERHOUD
Een compacte uitschuifbare koeleenheid voor gemakkelijke toegang voor onderhoud en servicewerkzaamheden. Verwijderbare en gemakkelijk te reinigen condensorfilters en deurrubbers.
HOGE STANDAARD IN HYGIËNE
VRIJ VAN NIKKEL
Gemaakt van nikkelvrij roestvrijstaal – geen kans op allergische reacties
ERGONOMISCH EN PRAKTISCH DESIGN
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 862411670 |
| Modelnaam | GASTRO M 2408 CSG A DL DL DR C2 U |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Stainless steel solid top, 3 door sections each with 2 stainless shelves |
| Product availability | -- Not available |
| Breedte | 2340 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 885 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 950 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Plankgrootte | 2/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | -5/+12°C |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 212 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125 mm (C) |
| Netto bruikbare volume | 574 l |
| Netto gewicht | 212 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 45.8 dB |
| Volume, bruto | 868 l |
| Volume, netto | 574 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 643 |
| CO2-equivalent | 0.23 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.07 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 862411670 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for