ADVANCE ACF-225DG-LLRR-CRC-L2 Gekoelde werkbank, 2 secties
899040822
Lees meer
De GRAM GASTRO K 2207 CSG A DL/2D/2D/2D L2 is een met netto inhoud van 344 Ltr.
De GRAM GASTRO 07 serie bestaat uit 1/1 GN werkbanken welke u naar behoefte kunt samenstellen. Wordt het een 2-sectie werkbank met pizza prep station of toch een 4-sectie met 12 lades?
VOEDSELVEILIG
Dankzij het luchtverdelingssysteem van Gram blijven de temperaturen binnenin te allen tijde op een constante en correcte temperatuur. Dit omvat het snel herstellen van de temperatuur na het openen van de deur.
MODULARITEIT EN SCHAALBAARHEID
Met GRAM GASTRO 07 kunt u uw eigen werkplek bouwen. Kies uw combinatie van werkblad, deuren en lades, poten of zwenkwielen of elektrische verhoging, temperatuurbereik en accessoires.
EENVOUDIG IN ONDERHOUD
Een compacte uitschuifbare koeleenheid voor gemakkelijke toegang voor onderhoud en servicewerkzaamheden. Verwijderbare en gemakkelijk te reinigen condensorfilters en deurrubbers.
HOGE STANDAARD IN HYGIËNE
Nikkel VREIJ VAN NIKKEL
Gemaakt van nikkelvrij roestvrijstaal – geen kans op allergische reacties
ERGONOMISCH EN PRAKTISCH DESIGN
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 862200533 |
| Modelnaam | GASTRO K 2207 CSG A DL/2D/2D/2D L2 |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Stainless steel solid top, 1 door secion with 2 stainless shelves and 3 drawer sections each with 2 x 1/2 drawers |
| Product availability | -- Not available |
| Breedte | 2163 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 885 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 950 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Plankgrootte | 1/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 189 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 344 l |
| Netto gewicht | 189 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Volume, bruto | 668 l |
| Volume, netto | 344 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 386 |
| CO2-equivalent | 0.23 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.07 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 862200533 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for