ADVANCE ACF-225DG-LLRR-CRC-L2 Gekoelde werkbank, 2 secties
899040822
Lees meer
De GRAM GASTRO K 1808 D CSG A DL DR L2 is een met netto inhoud van 0 Ltr.
De GRAM GASTRO 08 serie bestaat uit 2/1 GN werkbanken welke u naar behoefte kunt samenstellen. Kiest u voor een werkeiland met aan beide kanten deuren of toch een variant met een saladière?
VOEDSELVEILIG
Dankzij het luchtverdelingssysteem van Gram blijven de temperaturen binnenin te allen tijde op een constante en correcte temperatuur. Dit omvat het snel herstellen van de temperatuur na het openen van de deur.
MODULARITEIT EN SCHAALBAARHEID
Met GRAM GASTRO 08 kunt u uw eigen werkplek bouwen. Kies uw combinatie van werkblad, deuren en lades, poten of zwenkwielen of elektrische verhoging, temperatuurbereik en accessoires.
EENVOUDIG IN ONDERHOUD
Een compacte uitschuifbare koeleenheid voor gemakkelijke toegang voor onderhoud en servicewerkzaamheden. Verwijderbare en gemakkelijk te reinigen condensorfilters en deurrubbers.
HOGE STANDAARD IN HYGIËNE
VRIJ VAN NIKKEL
Gemaakt van nikkelvrij roestvrijstaal – geen kans op allergische reacties
ERGONOMISCH EN PRAKTISCH DESIGN
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 861820021 |
| Modelnaam | GASTRO K 1808 D CSG A DL DR L2 |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Stainless steel solid top, 2 door sections each with 2 stainless shelves |
| Product availability | -- Not available |
| Breedte | 1700 mm |
| Diepte | 870 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 885 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 950 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | Categorie nog niet gereguleerd |
| Plankgrootte | 2/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 184 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Netto gewicht | 184 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Volume, bruto | 588 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 345 |
| CO2-equivalent | 0.23 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.07 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 861820021 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for