ADVANCE ACF-225DG-LLRR-CRC-L2 Gekoelde werkbank, 2 secties
899040822
Lees meer
De GRAM GASTRO K 1807 CMH A DL/DL/DR LM is een met netto inhoud van 295 Ltr.
De GRAM GASTRO 07 serie bestaat uit 1/1 GN werkbanken welke u naar behoefte kunt samenstellen. Wordt het een 2-sectie werkbank met pizza prep station of toch een 4-sectie met 12 lades?
VOEDSELVEILIG
Dankzij het luchtverdelingssysteem van Gram blijven de temperaturen binnenin te allen tijde op een constante en correcte temperatuur. Dit omvat het snel herstellen van de temperatuur na het openen van de deur.
MODULARITEIT EN SCHAALBAARHEID
Met GRAM GASTRO 07 kunt u uw eigen werkplek bouwen. Kies uw combinatie van werkblad, deuren en lades, poten of zwenkwielen of elektrische verhoging, temperatuurbereik en accessoires.
EENVOUDIG IN ONDERHOUD
Een compacte uitschuifbare koeleenheid voor gemakkelijke toegang voor onderhoud en servicewerkzaamheden. Verwijderbare en gemakkelijk te reinigen condensorfilters en deurrubbers.
HOGE STANDAARD IN HYGIËNE
• Ontworpen voor gemakkelijk reinigen met overal gladde oppervlakken.
• ‘Druppelranden’ onder werkbladen voorkomt het binnendringen van water
• Werkblad met opstaande rand voorkomt vuil en water achter de werkbank
• Luchtcirculatiesysteem voor stabiele temperatuur
• Afneembare lade- en deurrubbers voor eenvoudig reinigen
• De binnenkant is afgerond wat het schoonmaken vereenvoudigd
Vrij van Nikkel
Gemaakt van nikkelvrij roestvrijstaal – geen kans op allergische reacties
Ergonomisch en praktisch design
• Kantelvrije roosters en ladenstop tegen uittrekken
• Extra lange telescooprails op lades – GN-trays kunnen er in- en uitgetild worden zonder te kantelen
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 861802206 |
| Modelnaam | GASTRO K 1807 CMH A DL/DL/DR LM |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Stainless steel solid top, 3 door sections each with 2 stainless shelves, marine legs |
| Product availability | -- Not available |
| Breedte | 1726 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 905 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Plankgrootte | 1/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 158 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Netto bruikbare volume | 295 l |
| Netto gewicht | 158 kg |
| Opties | 50 Hz |
| Voeding | 230V, 60Hz |
| Volume, bruto | 506 l |
| Volume, netto | 295 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 400 |
| CO2-equivalent | 214.5 kg |
| GWP | 1430 GWP |
| Koelmiddel | 0.15 kg |
| Type koudemiddel | R134a |
| SKU | 861802206 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for