Premier M W80 L DR Koelkast
182801010
Lees meer
De GRAM ECO PLUS M 140 CCG C1 8N 4CS is een met netto inhoud van 1,050 Ltr.
De ECO-serie is enorm populair geworden onder onze klanten in alle segmenten van de horeca en foodservicesector. Een van de redenen is het scala aan modellen voor verschillende gebruiksomgevingen en doeleinden. De serie voldoet aan de meest diverse behoeften, met name als het gaat om capaciteit en functionaliteit. Tegelijkertijd doet hij niet af aan energie-efficiënte en heeft hij lage gebruikskosten.
VOEDSELVEILIG
Het efficiënte luchtcirculatiesysteem helpt de juiste temperatuur te behouden. Ontworpen om de binnentemperatuur snel te herstellen nadat de deur geopend is. Temperaturen voor voedselveiligheid worden behouden voor klimaatklasse 5.
LAGE GEBRUIKSKOSTEN
De kosten die tijdens de volledige levensduur van de apparatuur gedragen worden zijn belangrijk voor elke professionele keuken. Alle ECO kasten hebben een zeer laag energieverbruik en helpen u dagelijks besparen. De Energie Efficiëntieklasse van deze is A.
WEINIG GELUID
Het ECO-assortiment draagt bij aan een gezondere werkomgeving met een laag geluidsniveau van ongeveer 45 dB(A) wanneer de compressor draait.
MAXIMALE HYGIËNE STANDAARDEN
Dankzij de afgeronde hoeken en gladde oppervlakken worden regelmatige reinigingsroutines een snelle en simpele taak. De wandrails kunnen eenvoudig worden verwijderd evenals het deurrubber.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 961400114 |
| Modelnaam | ECO PLUS M 140 CCG C1 8N 4CS |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | 1 right hand and 1 left hand hinged door each with lock, self closing doors and pedal door openers, 8 grey shelves and 4 stainless steel center shelves, LED lighting, dry cooling and controlled rapid thawing, castors. |
| Breedte | 1400 mm |
| Diepte | 905 mm |
| Hoogte | 2100 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Plankgrootte | 2/1 GN diep |
| Product availability | -- Not available |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 220 kg |
| Isolatiedikte | 70 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 1050 l |
| Netto gewicht | 220 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 42.8 dB |
| Temperatuurbereik | -5/+12°C |
| Volume, bruto | 1359 l |
| Volume, netto | 1050 l |
| Deurtype | Dubbele deuren |
| Koelcapaciteit | 560 |
| CO2-equivalent | 0.447 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.149 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 961400114 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for