Premier U 80 DR CO2 (AKCC-B) Koelkast/vriezer ‘U’-type met Danfoss-bediening met bluetooth voor extern koelsysteem
188801015
Lees meer
De GRAM ECO MIDI FG 60 CCG 4S K is een VRIESKAST MET GLASDEUR met netto inhoud van 297 Ltr.
De ECO-serie is enorm populair geworden onder onze klanten in alle segmenten van de horeca en foodservicesector. Een van de redenen is het scala aan modellen voor verschillende gebruiksomgevingen en doeleinden. De serie voldoet aan de meest diverse behoeften, met name als het gaat om capaciteit en functionaliteit. Tegelijkertijd doet hij niet af aan energie-efficiënte en heeft hij lage gebruikskosten.
VOEDSELVEILIG
Het efficiënte luchtcirculatiesysteem helpt de juiste temperatuur te behouden. Ontworpen om de binnentemperatuur snel te herstellen nadat de deur geopend is. Temperaturen voor voedselveiligheid worden behouden voor klimaatklasse 5.
LAGE GEBRUIKSKOSTEN
De kosten die tijdens de volledige levensduur van de apparatuur gedragen worden zijn belangrijk voor elke professionele keuken. Alle ECO kasten hebben een zeer laag energieverbruik en helpen u dagelijks besparen. De Energie Efficiëntieklasse van deze VRIESKAST MET GLASDEUR is D.
WEINIG GELUID
Het ECO-assortiment draagt bij aan een gezondere werkomgeving met een laag geluidsniveau van ongeveer 45 dB(A) wanneer de compressor draait.
MAXIMALE HYGIËNE STANDAARDEN
Dankzij de afgeronde hoeken en gladde oppervlakken worden regelmatige reinigingsroutines een snelle en simpele taak. De wandrails kunnen eenvoudig worden verwijderd evenals het deurrubber.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 962620211 |
| Modelnaam | ECO MIDI FG 60 CCG 4S K |
| Merk | Gram |
| Titel | VRIESKAST MET GLASDEUR |
| Voorzien van | Rechts of links afgehangen zelfsluitende deur, wielset geïntegreerd in bodemplaat, 4 roosters (430x530 mm), LED verlichting |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 780 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Product availability | -- Not available |
| Klasse van het klimaat | 3 (maximale omgevingstemperatuur van 25 °C bij 60% relatieve vochtigheid) |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 131 kg |
| Isolatiedikte | 70 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Netto bruikbare volume | 297 l |
| Netto gewicht | 131 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 48.3 dB |
| Temperatuurbereik | -20/-5°C |
| Volume, bruto | 407 l |
| Volume, netto | 297 l |
| Deurtype | Glasdeur |
| Koelcapaciteit | 573 |
| CO2-equivalent | 0.33 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.1 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 962620211 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for