DSM-13DE Dispenser, Shuttle ijs
L026
Lees meer
Deze Hoshizaki DCM-230HE-CT is een Dispenser, Ijsblokjes & Water en produceert tot 230 kg porties van hoogwaardige ijsblokjes.
Hoshizaki dispensers worden vaak gebruikt op locaties waar snel, efficiënt en voedselveilig serveren van ijs-water-combinaties nodig is. De drie
stappen van hoogwaardige ijsproductie, beschermde ijsopslag en het snel serveren van ijs zijn allemaal gecombineerd in één
apparaat – met slechts één knop wordt uw consumptie in enkele seconden bereid.
Met DCM DISPENSERS kan de gebruiker uit de
volgende opties kiezen:
• Alleen ijsblokjes
• IJsblokjes en water
• Alleen water
Offerte aanvraag Bekijk specificatiesDe DCM-230HE-CT gebruikt R404A.
Geen Verspilling
Afvalregelaar voor meer duurzaamheid; met deze dispensers kunnen porties intuïtief ingesteld worden. Dit helpt bij het reguleren van de ijscomsumptie onder de eindgebruikers, wat het algemene energieverbruik en afval vermindert.
Voedselveilig
Net als bij alle Hoshizaki machines spelen hygiëne, voedselveiligheid en bescherming tegen verontreiniging een belangrijke rol. Dispensers worden direct door klanten bediend. De machines zijn ontworpen om het geproduceerde ijs terwijl het opgeslagen is nooit in contact te laten komen met lucht of water om gezondheidsrisico’s te elimineren.
Past precies
Door zijn compacte afmetingen van 660 x 571 x 1016 mm past deze dispenser perfect in kleine ruimtes. Ons dispenserportfolio biedt apparaten die geschikt zijn voor verschillende vereisten wat betreft portiegroottes, opslagcapaciteit en ruimtelijke beperkingen.
Plug&Play
Het slimme plug-and-play ontwerp garandeert een eenvoudige en snelle installatie.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | DCM230HE |
| Modelnaam | DCM-230HE-CT |
| Productconfiguratie | Ingebouwde bunker |
| Titel | Dispenser, Ijsblokjes & Water |
| Elektrisch verbruik | 0.815 kW |
| Energie verbruik | 0.815 kWh |
| Product availability | -- Not available |
| Bruto gewicht | 120 kg |
| Netto gewicht | 108 kg |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Opslagbunker capaciteit | 18 kg |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| IJs type | Cubelet & Water |
| IJsproductie | 230 |
| CO2-equivalent | 2078 kg |
| Type koudemiddel | R404A |
| SKU | DCM230HE |
| Documentation | |
| Instruction manual | Download |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Single | 9320-51 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for