DSM-13DE Dispenser, Shuttle ijs
L026
Lees meer
Deze Hoshizaki DCM-120KE is een Dispenser, Ijsblokjes & Water en produceert tot 125 kg porties van hoogwaardige ijsblokjes.
Hoshizaki dispensers worden vaak gebruikt op locaties waar snel, efficiënt en voedselveilig serveren van ijs-water-combinaties nodig is. De drie
stappen van hoogwaardige ijsproductie, beschermde ijsopslag en het snel serveren van ijs zijn allemaal gecombineerd in één
apparaat – met slechts één knop wordt uw consumptie in enkele seconden bereid.
Met DCM DISPENSERS kan de gebruiker uit de
volgende opties kiezen:
• Alleen ijsblokjes
• IJsblokjes en water
• Alleen water
Offerte aanvraag Bekijk specificatiesDe DCM-120KE gebruikt R134a.
Geen Verspilling
Afvalregelaar voor meer duurzaamheid; met deze dispensers kunnen porties intuïtief ingesteld worden. Dit helpt bij het reguleren van de ijscomsumptie onder de eindgebruikers, wat het algemene energieverbruik en afval vermindert.
Voedselveilig
Net als bij alle Hoshizaki machines spelen hygiëne, voedselveiligheid en bescherming tegen verontreiniging een belangrijke rol. Dispensers worden direct door klanten bediend. De machines zijn ontworpen om het geproduceerde ijs terwijl het opgeslagen is nooit in contact te laten komen met lucht of water om gezondheidsrisico’s te elimineren.
Past precies
Door zijn compacte afmetingen van mm past deze dispenser perfect in kleine ruimtes. Ons dispenserportfolio biedt apparaten die geschikt zijn voor verschillende vereisten wat betreft portiegroottes, opslagcapaciteit en ruimtelijke beperkingen.
Plug&Play
Het slimme plug-and-play ontwerp garandeert een eenvoudige en snelle installatie.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | L009 |
| Modelnaam | DCM-120KE |
| Productconfiguratie | Ingebouwde bunker |
| Titel | Dispenser, Ijsblokjes & Water |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 585 mm |
| Hoogte | 765 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 815 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 830 mm |
| Afmetingen van de poten | Inclusief poten 50-65 mm |
| Elektrisch verbruik | 0.48 kW |
| Energie verbruik | 0.48 kWh |
| Product availability | -- Not available |
| Bruto gewicht | 66 kg |
| Netto gewicht | 57 kg |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Opslagbunker capaciteit | 4 kg |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| IJs type | Cubelet & Water |
| IJsproductie | 125 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 0.125 |
| CO2-equivalent | 300 kg |
| Type koudemiddel | R134a |
| SKU | L009 |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Single | 9320-51 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for