Premier U 80 DR CO2 (AKCC-B) Koelkast/vriezer ‘U’-type met Danfoss-bediening met bluetooth voor extern koelsysteem
188801015
Lees meer
De GRAM COMPACT KG 210 RG 3W is een met netto inhoud van 76 Ltr.
De GRAM COMPACT-serie biedt een zeldzame combinatie:
Het zijn voedselveilige kasten met een compacte omvang en met uitstekende energie-labels voor hun klasse. Met een omvang van slechts 59,5 x 64 cm zijn deze opslagkasten gemakkelijk te plaatsen in kleine keukens. Dit maakt de GRAM COMPACT-serie zo’n populaire keuze voor ondernemingen met kleine keukens die, in de meeste gevallen, geen gastronorme koelapparatuur voor intensief gebruik nodig hebben.
Voedselveilig
Dankzij het luchtverdelingssysteem van Gram zijn temperaturen correct en uniform in de gehele koelruimte, wat te allen tijde perfect voedselveilige temperaturen garandeert.
Lage Gebruikskosten
De Energie Efficiëntieklasse van deze is Categorie nog niet gereguleerd. COMPACT biedt de meest energie-efficiënte, compacte modellen op de markt.
Hooge Standaard in Hygiene
Ontworpen om gemakkelijk te reinigen, zoals het afneembare deurrubber en de geïntegreerde handgreep over de volledige hoogte.
Zeer veelzeidig en ruimtebesparend
COMPACT biedt een assortiment aan zeer veelzijdige producten: Ongeacht of ze losstaand, zij-aan-zij, gestapeld of opgehangen zijn; aan alle vereisten wordt voldaan. De onderbouw-COMPACT 210 past onder werkbladen. Daarentegen biedt hij losstaand extra werkruimte met zijn ‘tafelblad’.
De COMPACT KG 210 RG 3W wordt aangeboden met de volgende extra’s:
Koelmiddel: De COMPACT KG 210 RG 3W gebruikt R600a
Luchtcirculatie systeem
grijze roosters
Automatische ontdooiing met herverdamping van het ontdooiwater
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 862110441 |
| Modelnaam | COMPACT KG 210 RG 3W |
| Merk | Gram |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Titel | Undercounter Glass Door Refrigerator |
| Voorzien van | Right hand hinged glass door with lock, and LED light, 3 white shelves. Exterior: Stainless. Interior: ABS lining in white |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 640 mm |
| Hoogte | 830 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | Categorie nog niet gereguleerd |
| Plankgrootte | Rooster 484,7 x 433 mm |
| Product availability | -- Not available |
| Bruto gewicht | 52 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Netto bruikbare volume | 76 l |
| Netto gewicht | 52 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 35.8 dB |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Volume, bruto | 125 l |
| Volume, netto | 76 l |
| Deurtype | Glasdeur |
| Koelcapaciteit | 154 |
| CO2-equivalent | 0.1 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.03 kg |
| Type koudemiddel | R600a |
| SKU | 862110441 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for