COMPACT KG420L L1 DR G E KOELER MET GLASDEUR
164421010
Lees meer
Lage Gebruikskosten
De Energie Efficiëntieklasse van deze KOELKAST is B. COMPACT biedt de meest energie-efficiënte, compacte modellen op de markt.
Hooge Standaard in Hygiene
Ontworpen om gemakkelijk te reinigen, zoals het afneembare deurrubber en de geïntegreerde handgreep over de volledige hoogte.
De COMPACT K420L C DR G U wordt aangeboden met:
Koelmiddel: De KOELKAST gebruikt R600a
Luchtcirculatie systeem
Rechts afgehangen deur incl. slot
Omkeerbare deur
LED-verlichting
Witte roosters
Automatische ontdooiing met herverdamping van het ontdooiwater
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 161422030 |
| Modelnaam | COMPACT K420L C DR G U |
| Merk | Hoshizaki |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Land van oorsprong | India |
| Titel | REFRIGERATOR |
| Toebehoren inbegrepen | 4 witte draadrooster (483,8x 433 mm) + 1 draadrooster onder |
| Voorzien van | Rechts afgehangen deur incl. slot, deur is om te hangen, 2 witte roosters. Uitwendig: RvS. Inwendig: Wit polystyreen (PL), isolatie 50 mm. |
| Breedte | 595 mm |
| Breedte (verpakt) | 614 mm |
| Diepte | 645 mm |
| Diepte (verpakt) | 720 mm |
| Hoogte | 1901 mm |
| Hoogte (verpakt) | 2037 mm |
| Volume (verpakt) | 0.377 m³ |
| Energie verbruik | 310 kWh/year |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Standaard energie-efficiëntieklasse | ISO 22041: 2019 |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 29.62 EEI |
| Aantal planken | 5 |
| Maximaal aantal planken | 26 |
| Plankgrootte | Rooster 483,8 x 433 mm |
| Temperatuurbereik | +1/+12°C |
| Klasse van het klimaat | 4 |
| Vermogen | 120 W |
| Uitwendig | Wit |
| Interieur | Wit |
| Bruto gewicht | 87 kg |
| Netto gewicht | 76 kg |
| Isolatiedikte | 52 mm |
| Isolatietype | Polyurethaan |
| Potens / Wielen | H = 125 mm (C) |
| Netto bruikbare volume | 265 l |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 39.8 dB |
| Volume, bruto | 343 l |
| Koelsysteem | Built-in cooling system |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 122 |
| CO2-equivalent | 0.144 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.048 kg |
| Type koudemiddel | R600a |
| SKU | 161422030 |
| Accessory name | Item number |
| Set verstelbare RVS poten (100-135mm) | 1129663 |
| Set verstelbare RVS poten (135-200mm) | 1129664 |
| Set wielen | 1129665 |
| Draadrooster Wit (484 x 433mm) | 1519898 |
| Draadrooster Wit Onder (484 x 300mm) | 1519899 |
164421010
Lees meer
161421010
Lees meer
154421010
Lees meer
151421010
Lees meer
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for