Premier U 80 DR CO2 (AKCC-B) Koelkast/vriezer ‘U’-type met Danfoss-bediening met bluetooth voor extern koelsysteem
188801015
Lees meer
Koelkast in marine uitvoering. Rechts afgehangen deur, inclusief slot, deur is om te hangen, 2 RvS marine roosters, 1 RvS bodemrooster, marine poten optioneel. Hoogte: 830 mm Inhoud bruto: 125 ltr. Inwendig/uitwendig: RvS/ABS grijs De COMPACT 210 kasten zijn gemaakt om bij de tafelhoogte van de professionele werkplek te passen. Met een breedte en een diepte van 59,5 x 64 cm en een hoogte van 83 cm, zijn de kasten ideaal voor onder een tafelblad. Dan zijn de levensmiddelen altijd bij de hand als ze gebruikt moeten worden. U kunt kiezen tussen een witte of RvS uitvoering, met dichte deur of een glasdeur. De binnenwand is uit één stuk vormgegoten ABS-kunststof vervaardigd, met mooie afgeronde hoeken. De RvS kasten zijn inwendig grijs ABS, de wit gelakte kasten inwendig met wit ABS en witte roosters. De glasdeur kasten zijn inwendig altijd wit ABS met witte roosters.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 862100281 |
| Modelnaam | COMPACT K 210 RH 60 HZ 2M |
| Merk | Gram |
| Titel | KOELKAST |
| Voorzien van | Right hand hinged reversible door with lock, 2 stainless marine shelves, 1 stainless bottom shelf |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 642 mm |
| Hoogte | 830 mm |
| Plankgrootte | Rooster 484,7 x 433 mm |
| Product availability | -- Not available |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | Polystyreen, witte |
| Bruto gewicht | 46 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Netto gewicht | 46 kg |
| Opties | 50Hz |
| Voeding | 230V, 60Hz |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Volume, bruto | 125 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 155 |
| CO2-equivalent | 114.4 kg |
| GWP | 1300 GWP |
| Koelmiddel | 0.08 kg |
| Type koudemiddel | R134a |
| SKU | 862100281 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for