Premier U 80 DR CO2 (AKCC-B) Koelkast/vriezer ‘U’-type met Danfoss-bediening met bluetooth voor extern koelsysteem
188801015
Lees meer
De GRAM COMPACT FG 420 RG L1 5W is een VRIESKAST MET GLASDEUR met netto inhoud van 266 Ltr.
De GRAM COMPACT-serie biedt een zeldzame combinatie:
Het zijn voedselveilige kasten met een compacte omvang en met uitstekende energie-labels voor hun klasse. Met een omvang van slechts 59,5 x 64 cm zijn deze opslagkasten gemakkelijk te plaatsen in kleine keukens. Dit maakt de GRAM COMPACT-serie zo’n populaire keuze voor ondernemingen met kleine keukens die, in de meeste gevallen, geen gastronorme koelapparatuur voor intensief gebruik nodig hebben.
Voedselveilig
Dankzij het luchtverdelingssysteem van Gram zijn temperaturen correct en uniform in de gehele koelruimte, wat te allen tijde perfect voedselveilige temperaturen garandeert.
Lage Gebruikskosten
De Energie Efficiëntieklasse van deze VRIESKAST MET GLASDEUR is B. COMPACT biedt de meest energie-efficiënte, compacte modellen op de markt.
Hooge Standaard in Hygiene
Ontworpen om gemakkelijk te reinigen, zoals het afneembare deurrubber en de geïntegreerde handgreep over de volledige hoogte.
Zeer veelzeidig en ruimtebesparend
COMPACT biedt een assortiment aan zeer veelzijdige producten: Ongeacht of ze losstaand, zij-aan-zij, gestapeld of opgehangen zijn; aan alle vereisten wordt voldaan. De onderbouw-COMPACT 210 past onder werkbladen. Daarentegen biedt hij losstaand extra werkruimte met zijn ‘tafelblad’.
De COMPACT FG 420 RG L1 5W wordt aangeboden met de volgende extra’s:
Koelmiddel: De COMPACT FG 420 RG L1 5W gebruikt R600a
Luchtcirculatie systeem
grijze roosters
Automatische ontdooiing met herverdamping van het ontdooiwater
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 964230441 |
| Modelnaam | COMPACT FG 420 RG L1 5W |
| Merk | Gram |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Titel | VRIESKAST MET GLASDEUR |
| Voorzien van | Rechts afgehangen glasdeur incl. slot, LED verlichting in de deur, 5 witte roosters. Uitwendig: RvS. Inwendig: Wit polystyreen (PL), Glasdeur omlijsting aluminium. Isolatie 50 mm. |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 667 mm |
| Hoogte | 1875 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 17.16 EEI |
| Plankgrootte | Rooster 484,7 x 433 mm |
| Product availability | -- Not available |
| Klasse van het klimaat | 3 (maximale omgevingstemperatuur van 25 °C bij 60% relatieve vochtigheid) |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | Wit |
| Bruto gewicht | 91 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Netto bruikbare volume | 266 l |
| Netto gewicht | 91 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 36 dB |
| Temperatuurbereik | -22/-5°C |
| Volume, bruto | 359 l |
| Volume, netto | 266 l |
| Deurtype | Glasdeur |
| Koelcapaciteit | 200 |
| CO2-equivalent | 0.141 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.047 kg |
| Type koudemiddel | R600a |
| SKU | 964230441 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for