| Specification | Value |
| Artikelnummer | C-105 |
| Modelnaam | C-105 |
| Titel | Wessemat Ijs Crusher |
| Breedte | 370 mm |
| Diepte | 315 mm |
| Hoogte | 515 mm |
| Elektrisch verbruik | 0.15 kW |
| Crush capaciteit | 5 kg/min |
| Uitwendig | RVS |
| Bruto gewicht | 25 kg |
| Netto gewicht | 21 kg |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Opslagbunker capaciteit | 5 kg |
| SKU | C-105 |
C-105
C-105 Wessemat Ijs Crusher
De C105 Crusher is gemakkelijk te bedienen en is zeer ruimte besparend. Ideaal voor het crushen van kleine hoeveelheden ijsblokjes voor het gebruik in drankjes en cocktails. De crushers zijn klein genoeg om op een bar of op een buffet te plaatsen. Ze verwerken 3-5 kg ijs in slechts 60 seconden.
Offerte aanvraag Bekijk specificaties