Baker M 625 DR Koelkast
142620010
Lees meer
The GRAM BAKER SF 950 PLUS CCG L2 25B is a with a net internal volume of 0 Ltr.
Generations of bakeries, confectioners, and patisseries are trusting GRAM BAKER storage and process cabinets to accommodate their bakery products. The GRAM air circulation system is key to maintain correct and uniform temperature and humidity levels inside the cabinet. The air is exhausted and refrigerated before being directed back into the cabinet, circulating around all food items. Thus, unwanted dehydration and skin forming of doughs can be avoided almost entirely.
EFFECTIEVE KOUDEAFDICHTING
Brede, magnetische en uitneembare deurrubbers met een drievoudige isolatiezone zorgen voor een betrouwbare afdichting, beperken koudeverlies en dragen bij aan een stabiele temperatuurregeling.
LUCHTCIRCULATIESYSTEEM
Het doorlopende luchtkanaalsysteem garandeert een gelijkmatige luchtverdeling in de gehele binnenruimte en zorgt continu voor correcte en stabiele temperaturen, zelfs bij intensief gebruik.
BESTURING MET ALARMSYSTEEM
De Hoshizaki BAKER besturingen zijn uitgerust met een geïntegreerd veiligheids- en alarmsysteem. Diverse waarschuwingssignalen en noodprogramma’s zorgen voor een hoge bedrijfszekerheid en maken de apparatuur geschikt voor een breed scala aan professionele toepassingen.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 969518306 |
| Modelnaam | BAKER SF 950 PLUS CCG L2 25B |
| Merk | Gram |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Breedte | 820 mm |
| Diepte | 1066 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 2255 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 2320 mm |
| Product availability | -- Not available |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 186 kg |
| Isolatiedikte | 70 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Netto gewicht | 186 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 51.2 dB |
| Temperatuurbereik | -30/+10°C |
| Volume, bruto | 949 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 1894 |
| Koelmiddel | 1.268 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 969518306 |
| Accessory name | Item number |
| Set roosterdragers (746 mm), 12 mm | 818805005 |
| Set plaatdragers (746 mm), 40 mm | 818805006 |
| Wandrails voor bakkerij platen 530×650 mm | 818805016 |
| Wandrails voor bakkerij platen 500×800 mm | 818805019 |
| RVS roosters (60×80) excl. dragers | 818809914 |
| Wielset H=125 mm | 818899905 |
| Poten, rvs (4 stuks) H=135/200 mm (L2) | 818899926 |
| Poten, rvs (4 stuks) H=100/130 mm (L1) | 818899928 |
| Wielset (4 stuks) H=110 mm | 818899933 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for