Baker M 625 DR Koelkast
142620010
Lees meer
The GRAM BAKER F 550 CCH L2 25B is a with a net internal volume of 314 Ltr.
Generations of bakeries, confectioners, and patisseries are trusting GRAM BAKER storage and process cabinets to accommodate their bakery products. The GRAM air circulation system is key to maintain correct and uniform temperature and humidity levels inside the cabinet. The air is exhausted and refrigerated before being directed back into the cabinet, circulating around all food items. Thus, unwanted dehydration and skin forming of doughs can be avoided almost entirely.
EFFECTIEVE KOUDEAFDICHTING
Brede, magnetische en uitneembare deurrubbers met een drievoudige isolatiezone zorgen voor een betrouwbare afdichting, beperken koudeverlies en dragen bij aan een stabiele temperatuurregeling.
LUCHTCIRCULATIESYSTEEM
Het doorlopende luchtkanaalsysteem garandeert een gelijkmatige luchtverdeling in de gehele binnenruimte en zorgt continu voor correcte en stabiele temperaturen, zelfs bij intensief gebruik.
BESTURING MET ALARMSYSTEEM
De Hoshizaki BAKER besturingen zijn uitgerust met een geïntegreerd veiligheids- en alarmsysteem. Diverse waarschuwingssignalen en noodprogramma’s zorgen voor een hoge bedrijfszekerheid en maken de apparatuur geschikt voor een breed scala aan professionele toepassingen.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 965500202 |
| Modelnaam | BAKER F 550 CCH L2 25B |
| Merk | Gram |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Voorzien van | Right hand hinged reversible door with lock, automatic door closing; Pedal door opener with overload protection; 25 pairs of adjustable supports (40x60 cm) |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 855 mm |
| Hoogte | 2125 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Product availability | -- Not available |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 132 kg |
| Isolatiedikte | 70 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 314 l |
| Netto gewicht | 132 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Temperatuurbereik | -25/-5°C |
| Volume, bruto | 465 l |
| Volume, netto | 314 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 616 |
| CO2-equivalent | 0.435 kg |
| GWP | 3922 GWP |
| Koelmiddel | 0.145 kg |
| Type koudemiddel | R404A |
| SKU | 965500202 |
| Accessory name | Item number |
| Rooster dragers (561 mm) (set), L-profiel | 818885005 |
| Wielset H=125 mm | 818899905 |
| Poten, rvs (4 stuks) H=135/200 mm (L2) | 818899926 |
| Poten, rvs (4 stuks) H=100/130 mm (L1) | 818899928 |
| Wielset (4 stuks) H=110 mm | 818899933 |
| RvS rooster ( 400×600 mm) excl. dragers | 818979907 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for