B-340SB IJsbunker
M192
Lees meer
De B-140SA opslagbunker is perfect te combineren met Hoshizaki ijsmachines om te allen tijde een ruime hoeveelheid ijs te garanderen.
Offerte aanvraag Bekijk specificatiesSchuim isolatie zorgt voor ijsopslag met een lage smeltsnelheid.
De roestvrij stalen buitenkant zorgt voor een duurzaam en fraai uiterlijk.
Gemakkelijk te reinigen, met afgeronde randen voor optimale hygiëne.
Voorzien van verstelbare poten tot 90 mm.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | M192 |
| Modelnaam | B-340SB |
| Merk | Hoshizaki |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van oorsprong | UK |
| Titel | IJsbunker |
| Toebehoren inbegrepen | Poten, Schep, Schephouder |
| Let op | Houd 10 mm extra ruimte vrij op de installatielocatie om aan de installatievereisten te voldoen (extra ruimte is ook nodig voor een goede luchtcirculatie en wateraansluitingen). |
| Breedte | 1219.2 mm |
| Breedte (verpakt) | 1328 mm |
| Diepte | 820 mm |
| Diepte (verpakt) | 928 mm |
| Hoogte | 1016 mm |
| Hoogte (verpakt) | 1194 mm |
| Volume (verpakt) | 1.4715 m³ |
| Afmetingen van de poten | Voor poten voeg toe: 90-135mm |
| Uitwendig | Roestvrijstaal, gegalvaniseerd staal (achterzijde), kunststof deur |
| Interieur | Polyethylene |
| Bruto gewicht | 84 kg |
| Netto gewicht | 64 kg |
| Opslagbunker capaciteit | 340 kg |
| Optionele extra's | Topkit TK-30 en TK-48 (isolatiestrip voor extra isolatie). Bunkerverdeler (bij 2 machines naast elkaar) |
| SKU | M192 |
| Documentation | |
| Declaration of conformity | Download |
| Accessory name | Item number |
| TK-8D | S-21871 |
| TK-18D | S-21872 |
| TK-30 / TK-48 | S-24154 |
| TK-4DM | S-31045 |
| TK-4DR | S-31046 |
| TK-IMD2 | S-31047 |
| TK-FM1800 | S-31707 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for