Baker F 950 L DR Congelatore
143951010
Leggi di piú
KEEPING IN THE COLD
Wide magnetic and removable gaskets with triple insulation areaensure effective sealing and reduce escaping cold air.
CIRCULATION SYSTEM
Thanks to the full-length air duct, the cabinets maintain correct and consistently stable temperatures at all times.
CONTROLS WITH ALARM SYSTEM
The Hoshizaki BAKER control units are equipped with safety system with various alarm signals and emergency programs, which provides high operational safety and makes the cabinets suitable for a wide array of application possibilities.
| Specifiche | Value |
| Codice articolo | BAKER-F-550-LCG-L2-25A |
| Modello | BAKER F 550 LCG L2 25A |
| Product availability | -- Non disponibile |
| Marchio | Gram |
| Periodo di garanzia | 5 anni di garanzia su parti di ricambio & manodopera |
| Tipologia prodotto | Armadietti portaoggetti |
| SKU | BAKER-F-550-LCG-L2-25A |
143951010
Leggi di piú
143551010
Leggi di piú
143620010
Leggi di piú
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClicca qui per