Equipped with: Right hand hinged reversible doors with lock, automatic door closing, 4 stainless shelves- Height: 2160 mm Volume, gross: 282 lt./242 ltr. Exterior/Interior: Stainless/Stainless
960850411
Get quote
View spec sheet
U/KP 82 CCG L2 4S DUAL TEMPERATURE CABINET
Tweetemperaturen kast. Koeler/Vriezer/Vriezer/Terug koeler-vriezer. Deur rechts of links afgehangen, inclusief slot, zelfsluitende deur, 4 RvS draadroosters. Hoogte: 2160 mm Inhoud bruto: 282 ltr/ 242 ltr Uitwendig/inwendig: RvS/RvS GRAM PROCESS meubelen zijn volledig toegespitst op de professionele keuken. U heeft vele keuzes zoals: snelkoelen, snelvriezen, koelen, vriezen, temperatuurbegrensd ontdooien, droge werking. Gram biedt u een complete range voor alles wat de moderne professionele keuken nodig heeft.
Nieuw model verkrijgbaar
Key features
Specifications
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 960850411 |
| Modelnaam | U/KP 82 CCG L2 4S |
| Titel | DUAL TEMPERATURE CABINET |
| Voorzien van | Multifunctional cabinets with 6 different functions, right hand hinged reversible door with lock, automatic door closing, pedal door opener with safety release, 5 stainless shelves |
| Breedte | 820 mm |
| Diepte | 785 mm |
| Hoogte | 2125 mm |
| Temperatuurbereik | -25/+10°C (I) / -30/+20°C (II) |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Vermogen | 803 kW |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 136 kg |
| Isolatiedikte | 70 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| GWP | 3 GWP |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 960850411 |
Accessories
| Accessory name | Item number |
| Condensor filterset (5) | 818779800 |
| RVS draadrooster (650 x 530 mm) excl. dragers | 818799967 |
| Roosterdragerset (491 mm) voor GN, L-profiel, (standaard) (niet beschikbaar voor KG modellen) | 818885003 |
| Roosterdragerset (491 mm) (set) voor GN U-profiel, (standaard voor KG modellen) | 818885004 |
| Rooster dragers (561 mm) (set), L-profiel | 818885005 |
| Rooster dragers (561 mm) (set), U-profiel | 818885006 |
| Wielset H=125 mm | 818899905 |
| Poten, rvs (4 stuks) H=135/200 mm (L2) | 818899926 |
| Poten, rvs (4 stuks) H=100/130 mm (L1) | 818899928 |
| Wielset (4 stuks) H=110 mm | 818899933 |
| RvS rooster ( 400×600 mm) excl. dragers | 818979907 |