| Specification | Value |
| Artikelnummer | 960840261 |
| Modelnaam | SUPERIOR TWIN F 84 LAG L2 4S |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Right hand hinged reversible door, automatic door closing, pedal door opener, 4 stainless shelves, LED lighting |
| Breedte | 840 mm |
| Diepte | 785 mm |
| Hoogte | 2125 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 40.7 EEI |
| Plankgrootte | 2/1 GN breed |
| Temperatuurbereik | -25/-5°C |
| Uitwendig | Wit |
| Interieur | RvS, aluminium |
| Bruto gewicht | 136 kg |
| Netto gewicht | 136 kg |
| Isolatiedikte | 80 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 451 l |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 49.4 dB |
| Volume, bruto | 614 l |
| Volume, netto | 451 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 490 |
| CO2-equivalent | 0.27 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.08 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 960840261 |
960840261
Get quote
View spec sheet
SUPERIOR TWIN F 84 LAG L2 4S
• De bediening zit verborgen achter het bovenpaneel, beschermd tegen spatwater. • Dankzij een design met ''ononderbroken oppervlakken'' zijn de kasten eenvoudig schoon te houden. • De opvallende profielen die aan beide zijden van boven naar beneden lopen, versterken de uitstraling. • De modulaire wandrails zijn vaatwasserbestendig. • Slim voetpedaal. Superior Twin is geschikt voor het 2/1 GN systeem waarbij 2 stuks 1/1 GN bakken naast elkaar geplaatst worden op het draadrooster.