NEW
Premier F 4 B DL DL DL DR L E CO2 Vrieswerkbank met 4 secties zonder bediening voor extern koelsysteem
413031112102
Read more
Hoshizaki Premier K 4 A DL DL DL DR L E is een 4-sectie 1/1 GN koelwerkbank met vier deuren en een vlak werkblad. Het heeft een netto bruikbaar volume van 384 ltr. De body-hoogte is 750 mm, de roosterbreedte is 325 mm.
Get quote View spec sheet| Specification | Value |
| Artikelnummer | 411001112100 |
| Modelnaam | Premier K 4 A DL DL DL DR L E |
| Merk | Hoshizaki |
| Garantieperiode | 6 jaar |
| Land van oorsprong | Turkije |
| Titel | Gekoelde werkbank met 4 secties |
| Toebehoren inbegrepen | 2 grijze roosters in elke deursectie |
| Voorzien van | Vlak gesloten RvS werkblad, 4 deursecties, 8 grijze roosters incl. dragers |
| Breedte | 2196 mm |
| Breedte (verpakt) | 2226 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Diepte (verpakt) | 730 mm |
| Hoogte | 794.2 mm |
| Hoogte (verpakt) | 1081 mm |
| Volume (verpakt) | 1.79 m³ |
| Energie verbruik | 481 kWh/year |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Standaard energie-efficiëntieklasse | ISO 22041: 2019 |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 17.37 EEI |
| Aantal planken | 8 |
| Aantal planken per sectie | 2 |
| Plankgrootte | 1/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Vermogen | 125 W |
| Uitwendig | RvS AISI 304 |
| Interieur | RvS AISI 304 |
| Bruto gewicht | 182 kg |
| Netto gewicht | 162 kg |
| Isolatiedikte | 60 mm |
| Isolatietype | Polyurethaan |
| Potens / Wielen | H = 130-180 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 384 l |
| Aantal secties | 4 secties |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 43 dB |
| Volume, bruto | 625 l |
| Volume, netto | 384 l |
| Werkblad opties | Vlak werkblad A |
| Koelsysteem | Built-in cooling system |
| Deur/lade configuratie | Met deursectie |
| Koelcapaciteit | 350 |
| CO2-equivalent | 0.195 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.065 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 411001112100 |
| Accessory name | Item number |
| Rooster RVS, 325 x 530 mm | 760660010 |
| Set van 4 wielen 150 mm | 760660011 |
| Set van 4 wielen 200 mm | 760660012 |
| Set van 4 wielen 125 mm | 760660022 |
| Set van 4 poten 130-180 mm | 760660118 |
| Set van 4 poten 135-200 mm | 760660119 |
| Uitbreidingsset voor wielen (verlengt de hoogte van de wielen met 50 mm) | 760660453 |
| Deursectie | 760660482 |
| Ladenset van 2 x 1/2 lade | 760660483 |
| Ladenset van 3 x 1/3 lade | 760660484 |
| Set geleiders, 2 stuks | 760660545 |
| Rooster grijs, 325 x 530 mm | 760660546 |
| Werkblad vlak PREMIER 470 | 760660582 |
| Werkblad met 50mm opstaande rand PREMIER 470 | 760660587 |
| Werkblad met 100mm opstaande rand PREMIER 470 | 760660588 |
| Set van 4 poten 100-150 mm | 760660700 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for