Premier K 3 A 3D 3D 3D L E Gekoelde werkbank met 3 secties
311000444100
Read more
Gekoelde werkbank. Vlak gesloten RvS werkblad, 2 deursecties, 4 RvS roosters incl. dragers, met compressor. Hoogte: 885/950 mm Inhoud bruto: 345 ltr. Uitwendig/inwendig: RvS/RvS GASTRO 07 net zo uniek als u. Indien u kiest voor een GASTRO 07 werkbank kiest u voor een goede hygiëne, een gebruiksvriendelijke werkplek en de modernste techniek en design. De 07 werkbanken biedt u ook de optie van een elektrisch hefsysteem.
Get quote View spec sheet| Specification | Value |
| Artikelnummer | 311070112210 |
| Modelnaam | Premier K 3 PT DL DL DR C U |
| Merk | Hoshizaki |
| Garantieperiode | 6 jaar |
| Land van oorsprong | Turkije |
| Titel | 3-Section Refrigerated Counter with Prep top worktop |
| Toebehoren inbegrepen | 2 grijze roosters in elke deursectie |
| Voorzien van | Vlak gesloten RvS werkblad, 2 deursecties, 4 RvS roosters incl. dragers |
| Breedte | 1755 mm |
| Breedte (verpakt) | 1783 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Diepte (verpakt) | 830 mm |
| Hoogte | 1210 mm |
| Hoogte (verpakt) | 1397 mm |
| Volume (verpakt) | 2.05 m³ |
| Aantal planken | 6 |
| Aantal planken per sectie | 2 |
| Plankgrootte | 1/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Vermogen | 280 W |
| Uitwendig | RvS AISI 304 |
| Interieur | RvS AISI 304 |
| Bruto gewicht | 192 kg |
| Netto gewicht | 180 kg |
| Isolatiedikte | 60 mm |
| Isolatietype | Polyurethaan |
| Potens / Wielen | H = 150 mm (C) |
| Aantal secties | 3 secties |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Volume, bruto | 463 l |
| Werkblad opties | Prep Top worktop PT |
| Koelsysteem | Built-in cooling system |
| Deur/lade configuratie | Met deursectie |
| Koelcapaciteit | 633 |
| CO2-equivalent | 0.27 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.09 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| Model | 2 |
| SKU | 311070112210 |
| Accessory name | Item number |
| Rooster RVS, 325 x 530 mm | 760660010 |
| Set van 4 wielen 150 mm | 760660011 |
| Set van 4 wielen 200 mm | 760660012 |
| Set van 4 wielen 125 mm | 760660022 |
| Set van 4 poten 130-180 mm | 760660118 |
| Set van 4 poten 135-200 mm | 760660119 |
| Uitbreidingsset voor wielen (verlengt de hoogte van de wielen met 50 mm) | 760660453 |
| Deursectie | 760660482 |
| Set geleiders, 2 stuks | 760660545 |
| Rooster grijs, 325 x 530 mm | 760660546 |
| Set van 4 poten 100-150 mm | 760660700 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for