Premier F 2 A DL DR L E CO2 Vrieswerkbank met 2 secties zonder bediening voor extern koelsysteem
213000012102
Read more
Hoshizaki Premier K 3 B L DR L E is een 3-sectie 1/1 GN koelwerkbank met drei deuren en een plafond isolatie (zonder werkblad). Het heeft een netto bruikbaar volume van 288 ltr. De body-hoogte is 748 mm, de roosterbreedte is 325 mm.
Get quote View spec sheet| Specification | Value |
| Artikelnummer | 211000012102 |
| Modelnaam | Premier K 2 A DL DR L E CO2 |
| Merk | Hoshizaki |
| Garantieperiode | 1 jaar op onderdelen |
| Land van oorsprong | Turkije |
| Titel | Gekoelde werkbank met 2 secties zonder bediening voor extern koelsysteem |
| Toebehoren inbegrepen | 2 grijze roosters in elke deursectie |
| Voorzien van | Vlak gesloten RvS werkblad, 2 deursecties, 4 grijze roosters incl. dragers |
| Let op | Deze werkbank voor aansluiting op een extern koelsysteem is alleen op speciale bestelling verkrijgbaar. Houd rekening met langere levertijden. |
| Breedte | 1314 mm |
| Breedte (verpakt) | 1400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Diepte (verpakt) | 820 mm |
| Hoogte | 754.2 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 884.2 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 934.2 mm |
| Hoogte (verpakt) | 986 mm |
| Volume (verpakt) | 1.13 m³ |
| Aantal planken | 4 |
| Aantal planken per sectie | 2 |
| Roosterformaat | 1/1 GN diep |
| Minimale koelcapaciteit voor K- en M-kasten bij −10 °C | 206 W |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Vermogen | 600 W |
| Uitwendig | RvS AISI 304 |
| Interieur | RvS AISI 304 |
| Bruto gewicht | 78 kg |
| Netto gewicht | 86 kg |
| Isolatiedikte | 60 mm |
| Isolatietype | Polyurethaan |
| Potens / Wielen | H = 130-180 mm (L) |
| Aantal secties | 2 secties |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Maximale stroomsterkte (ampèrage) | 2.6 Ah |
| Maximale systeemdruk | 90 Bar |
| Volume, bruto | 301 l |
| Werkblad opties | Vlak werkblad A |
| Koelsysteem | Voor extern koelsysteem |
| Deur/lade configuratie | Met deursectie |
| Geschikt voor koudemiddel | R744 |
| SKU | 211000012102 |
| Accessory name | Item number |
| Rooster RVS, 325 x 530 mm | 760660010 |
| Set van 4 wielen 150 mm | 760660011 |
| Set van 4 wielen 200 mm | 760660012 |
| Set van 4 wielen 125 mm | 760660022 |
| Set van 4 poten 130-180 mm | 760660118 |
| Set van 4 poten 135-200 mm | 760660119 |
| Uitbreidingsset voor wielen (verlengt de hoogte van de wielen met 50 mm) | 760660453 |
| Deursectie | 760660482 |
| Ladenset van 2 x 1/2 lade | 760660483 |
| Ladenset van 3 x 1/3 lade | 760660484 |
| Set geleiders, 2 stuks | 760660545 |
| Rooster grijs, 325 x 530 mm | 760660546 |
| Werkblad vlak PREMIER 370 | 760660581 |
| Werkblad met 50mm opstaande rand PREMIER 370 | 760660585 |
| Werkblad met 100mm opstaande rand PREMIER 370 | 760660586 |
| Set van 4 poten 100-150 mm | 760660700 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for