PREMIER KPS 120 SG Shockkoeler/vriezer
975780544
Read more
De GRAM KPS 21 SH is een Snelkoeler/Snelvriezer.
De GRAM KPS-serie is ontworpen om aan alle voorschriften te voldoen rond de perfect hygiënische overgang van koken naar het koelen van uw waardevolle producten.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 865780551 |
| Modelnaam | KPS 21 SH |
| Merk | Hoshizaki |
| Titel | Snelkoeler/Snelvriezer |
| Breedte | 745 mm |
| Diepte | 720 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 820 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 900 mm |
| Energieverbruik - Koelen (kWh/kg) | 0.08 kWh/kg |
| Energieverbruik - Vriezen (kWh/kg) | 0.3 kWh/kg |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 130 kg |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 65 dB |
| Temperatuurbereik | -25/+10°C |
| Volume, bruto | 90 l |
| Koelcapaciteit | 22 |
| Vriescapaciteit | 13 |
| CO2-equivalent | 2997.4 kg |
| GWP | 2141 GWP |
| Koelmiddel | 1.4 kg |
| Type koudemiddel | attOpt_R452a |
| SKU | 865780551 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for