IM-65PE-Q Ijsblokjesmachine met ingebouwde bunker, Bal ijs
M113-D012
Read more
Deze stapelbare, modulaire cilinderijsmachine maakt deel uit van een uniek assortiment ijsblokjesmachines; ontworpen met hygiëne als prioriteit. Iedere ijsproductiecyclus wordt uitgevoerd met vers water, waardoor alleen ijs van de hoogste kwaliteit wordt geproduceerd. Cilinderijs wordt vooral gebruikt in frisdranken en longdrinkglazen om de omzet te maximaliseren. Voor dit model heeft u opslagbunkers nodig en kan worden gestapeld om de ijsproductie te verveelvoudigen.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | E1CK-D101 |
| Modelnaam | IM-240DNE-C |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Stapelbaar |
| Titel | Cilinderijsmachine, Modulair & Stapelbaar |
| Let op | Dit type ijsmachine wordt alleen op bestelling geproduceerd. Houd a.u.b. rekening met een langere levertijd. |
| Breedte | 1084 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 500 mm |
| Elektrisch verbruik | 1.33 kW |
| Energie verbruik | 1.33 kWh |
| Uitwendig | RVS |
| Bruto gewicht | 101 kg |
| Netto gewicht | 89 kg |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| IJs type | Cilinder |
| IJsproductie | 240 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 0.68 |
| Bijbehorende bin(nen) | F-1025-52S, F-650-44S, F-950-48S |
| CO2-equivalent | 1630 kg |
| Type koudemiddel | R404A |
| SKU | E1CK-D101 |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Twin | 9320-52 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for