| Specification | Value |
| Artikelnummer | W81110003 |
| Modelnaam | HRW-147LS4-GN |
| Merk | Hoshizaki |
| Titel | 1/2 door refrigerator (4 sections) |
| Breedte (verpakt) | 1400 mm |
| Diepte (verpakt) | 810 mm |
| Hoogte (verpakt) | 2050 mm |
| Volume (verpakt) | 2.3247 m³ |
| Aantal planken | 8 |
| Temperatuurbereik | -2/+12°C |
| Klasse van het klimaat | Worden gedefinieerd |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 210 kg |
| Netto gewicht | 170 kg |
| Voeding | 230V, 1N-/50 Hz |
| Volume, netto | 1288 l |
| Type koudemiddel | R134a |
| SKU | W81110003 |
Specifications
Documentation
| Documentation |