| Specification | Value |
| Artikelnummer | 862420071 |
| Modelnaam | GASTRO K 2408 D CSG S OPL DL DL DR L2 |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Stainless steel solid top with cut out for GN pans, perspex lid and gantry, 3 door sections each with 2 stainless shelves |
| Breedte | 2340 mm |
| Diepte | 870 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 885 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 950 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | Categorie nog niet gereguleerd |
| Plankgrootte | 2/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 242 kg |
| Netto gewicht | 242 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Volume, bruto | 865 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 345 |
| CO2-equivalent | 0.23 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.07 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 862420071 |
GASTRO K 2408 D CSG S OPL DL DL DR L2
Gekoelde werkbank - Doorgeefmodel RvS werkblad met 3 x 1/1 GN uitsparing voor GN bakken, acryl deksel en ongekoelde etagere, 3 deursecties aan beide kanten (doorgeefmodel), 6 RvS draadroosters, met compressor. Hoogte: 885/950 mm Inhoud bruto: 865 ltr. Uitwendig/inwendig: RvS/ RvS Indien u kiest voor een GASTRO 08 werkbank kiest u voor goede hygiëne, een gebruiksvriendelijke werkplek en de modernste techniek en design. De 08 werkbanken biedt u ook de optie van een elektrisch hefsysteem. Het werkblad is 800 mm diep.Het werkblad van de doorgeefwerkbank is 870 mm diep.