| Specification | Value |
| Artikelnummer | 861820021 |
| Modelnaam | GASTRO K 1808 D CSG A DL DR L2 |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Stainless steel solid top, 2 door sections each with 2 stainless shelves |
| Breedte | 1700 mm |
| Diepte | 870 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 885 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 950 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | Categorie nog niet gereguleerd |
| Plankgrootte | 2/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 184 kg |
| Netto gewicht | 184 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Volume, bruto | 588 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 345 |
| CO2-equivalent | 0.23 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.07 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 861820021 |
861820021
Get quote
View spec sheet
GASTRO K 1808 D CSG A DL DR L2
Gekoelde werkbank - Doorgeefmodel-Vlak gesloten RvS werkblad, 2 deursecties aan beide kanten (doorgeefmodel), 4 RvS draadroosters, met compressor. Hoogte: 885/950 mm Inhoud bruto: 586 ltr Uitwendig/inwendig: RvS/ RvS Indien u kiest voor een GASTRO 08 werkbank kiest u voor goede hygiëne, een gebruiksvriendelijke werkplek en de modernste techniek en design. De 08 werkbanken biedt u ook de optie van een elektrisch hefsysteem. Het werkblad is 800 mm diep.Het werkblad van de doorgeefwerkbank is 870 mm diep.