| Specification | Value |
| Artikelnummer | 960850041 |
| Modelnaam | ECO TWIN MK 82 CCG COMBI L2 4S |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Right hand hinged reversible doors with lock, automatic door closing, 4 stainless shelves |
| Breedte | 820 mm |
| Diepte | 785 mm |
| Hoogte | 2125 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | Categorie nog niet gereguleerd |
| Plankgrootte | 2/1 GN breed |
| Temperatuurbereik | Koelkast -5/+12°C | Koelkast +2/+12°C |
| Vermogen | 515 kW |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 136 kg |
| Netto gewicht | 136 kg |
| Isolatiedikte | 70 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 364 l |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Volume, bruto | 572 l |
| Volume, netto | 364 l |
| Koelcapaciteit | 778 |
| CO2-equivalent | 0.69 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.21 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 960850041 |
ECO TWIN MK 82 CCG COMBI L2 4S
Twee temperaturen gecombineerd in één kast. De combi-kast van Gram biedt u de ultieme flexibiliteit voor het opslaan van voedsel, heeft weinig vloeroppervlak nodig en bespaart u de aanschaf van een extra kast.
De combi-kasten zijn volledige professionele producten ontworpen voor dagelijks intensief gebruik
• De bediening zit verborgen achter het bovenpaneel, beschermd tegen spatwater.
• Dankzij een design met ''ononderbroken oppervlakken'' zijn de kasten eenvoudig schoon te houden.
• De opvallende profielen die aan beide zijden van boven naar beneden lopen, versterken de uitstraling.
• De modulaire wandrails zijn vaatwasserbestendig.
Eco Twin is geschikt voor het 2/1 GN systeem waarbij 2 stuks 1/1 GN bakken naast elkaar geplaatst worden op het draadrooster.