| Specification | Value |
| Artikelnummer | 960830361 |
| Modelnaam | ECO TWIN KG 82 LAG L2 4N |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Right hand hinged glass door, automatic door closing, pedal door opener, 4 grey shelves, LED lighting |
| Breedte | 820 mm |
| Diepte | 789 mm |
| Hoogte | 2125 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | Categorie nog niet gereguleerd |
| Plankgrootte | 2/1 GN breed |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Uitwendig | Wit |
| Interieur | RvS, aluminium |
| Bruto gewicht | 157 kg |
| Netto gewicht | 157 kg |
| Isolatiedikte | 70 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 451 l |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Volume, bruto | 614 l |
| Volume, netto | 451 l |
| Deurtype | Glasdeur |
| Koelcapaciteit | 333 |
| CO2-equivalent | 0.2 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.07 kg |
| Type koudemiddel | R600a |
| SKU | 960830361 |
ECO TWIN KG 82 LAG L2 4N
ECO TWIN 82 kasten combineren stijlvol design met hoge functionaliteit en laag energieverbruik. • De bediening zit verborgen achter het bovenpaneel, beschermd tegen spatwater. • Dankzij een design met ''ononderbroken oppervlakken'' zijn de kasten eenvoudig schoon te houden. • De opvallende profielen die aan beide zijden van boven naar beneden lopen, versterken de uitstraling. • De modulaire wandrails zijn vaatwasserbestendig. • Slim voetpedaal. ECO TWIN is geschikt voor het 2/1 GN systeem waarbij 2 stuks 1/1 GN bakken naast elkaar geplaatst worden op het draadrooster.