| Specification | Value |
| Artikelnummer | 962820041 |
| Modelnaam | ECO MIDI K 82 RAG 4N |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Right hand hinged reversible door, automatic door closing, 4 grey shelves, LED lighting |
| Breedte | 820 mm |
| Diepte | 775 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
| Energie verbruik | 327 kWh |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Plankgrootte | 2/1 GN breed |
| Product availability | -- Not available |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Verbindingstemperatuur | 224 kW |
| Interieur | RvS, aluminium |
| Bruto gewicht | 139 kg |
| Isolatiedikte | 70 mm |
| Isolatietype | Cyclopentane |
| Netto bruikbare volume | 459 l |
| Netto gewicht | 139 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 45.6 dB |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Volume, bruto | 603 l |
| Volume, netto | 459 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 333 |
| CO2-equivalent | 0.37 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.11 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 962820041 |
962820041
Get quote
View spec sheet
ECO MIDI K 82 RAG 4N
ECO MIDI 60 combineert stijlvol design met hoge functionaliteit en laag energieverbruik. - Dankzij een design met ''ononderbroken oppervlakken'' zijn de kasten eenvoudig schoon te houden. - De opvallende profielen die aan beide zijden van boven naar beneden lopen, versterken de uitstraling. - De uitneembare wandrails zijn vaatwasserbestendig. ECO MIDI 82 is geschikt voor 2/1 GN breed. Er kunnen twee 1/1 GN bakken naast elkaar op de roosters worden geplaatst.