DIM-40DE-HC Dispenser, Ijsblokjes
L024
Read more
De DIM-30DE-2 produceert ijsblokjes en heeft een nieuw design. Het vers geproduceerde ijs in de opslagbunker komt niet in contact met licht of lucht en behoudt zo een optimale kwaliteit. Het ijs is zeer geschikt voor meerdere omgevingen, waaronder de voedingsindustrie, catering, recreatie en gezondheidszorg. De portiegrootte is gemakkelijk te doseren, waardoor de hoeveelheid ijs eenvoudig op de eindgebruiker kan worden afgestemd. Ideaal voor zelfbediening.
Get quote View spec sheet| Specification | Value |
| Artikelnummer | E2HA-D810 |
| Modelnaam | DIM-30DE-2(SA) |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Ingebouwde bunker |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van oorsprong | UK |
| Titel | Dispenser, Ijsblokjes |
| Toebehoren inbegrepen | Installatiekit, Mounting Brace (Wall Mounting) |
| Overeenkomende waterfilters | 4HC-H Single, Vervangende cartridge |
| Breedte | 350 mm |
| Breedte (verpakt) | 450 mm |
| Diepte | 526 mm |
| Diepte (verpakt) | 730 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 1590 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 1635 mm |
| Hoogte (verpakt) | 1666 mm |
| Volume (verpakt) | 0.5473 m³ |
| Elektrisch verbruik | 0.32 kW |
| Energie verbruik | 0.32 kWh |
| Luchttemperatuur (maximum) | 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (minimum) | 1 °C |
| Spanningsbereik | ±6/10% |
| Watervoorziening druk (maximaal) | 0.78MPa (7.8bar) |
| Watervoorzieningsdruk (minimum) | 0.07MPa (0.7bar) |
| Watervoorzieningstemperatuur (maximum) | 35 °C |
| Watertoevoer temperatuur (minimum) | 5 °C |
| Beveiliging van de elektrische circuitonderbreker | 5 A |
| Uitwendig | Acrylgecoat staal (behuizing), ABS-kunststof (voor- en achterpaneel) |
| Bruto gewicht | 80 kg |
| Netto gewicht | 65 kg |
| Warmteafvoer (AT 32°C, WT 21°C) | 0.6 kW |
| Voeding | 1/220-240V, 50/60Hz |
| Opslagbunker capaciteit | 15 kg |
| Volume, bruto | 0.55 l |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| IJs type | L Ijsblokje - standard |
| IJsproductie | 42 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 0.15 |
| CO2-equivalent | 286 kg |
| Koelmiddel | 0.2 kg |
| Type koudemiddel | R134a |
| SKU | E2HA-D810 |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Single | 9320-51 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
L024
Read more
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for