B-210SB Isbinge
M191
Les mer
Isbingen B-140SA passer perfekt sammen med Hoshizakis ismaskiner for å sikre rikelige mengder is til ethvert tidspunkt.
Skumisolasjon sikrer lav smeltehastighet i isbingen.
Utførelsen i rustfritt stål gir et langvarig attraktivt utseende.
Enkel å rengjøre med runde kanter for optimal hygiene.Leveres med justerbare bein, opptil 90 mm.
Get quote View spec sheet| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | M192 |
| Modellnavn | B-340SB |
| Tilbehør | Topkit TK-30 og TK-48 (tetningslist for ekstra isolasjon). Hvis to forskjellige enheter med bredde 56 cm plasseres ved siden av hverandre, må det også bestilles en skillevegg. |
| Merke | Hoshizaki |
| Garanti periode | 2 år |
| Opprinnelsesland | Storbritannia |
| Tittel | Isbinge |
| Inkludert | Ben, Isspade, Holder til spade |
| Vennligst observer | Gi 10 mm ekstra plass ved installasjonsstedet for å oppfylle installasjonskrav (ytterligere klaring er også nødvendig for korrekt luftstrøm og vanntilkobling) |
| Bredde | 1219.2 mm |
| Bredde (pakket) | 1328 mm |
| Dybde | 820 mm |
| Dybde (pakket) | 928 mm |
| Høyde | 1016 mm |
| Høyde (pakket) | 1194 mm |
| Volum (pakket) | 1.4715 m³ |
| Dimensjoner ben | Valgfrie ben: 90-135 mm ekstra |
| Utside | Rustfritt stål (AISI 430), galvanisert stål (bakside), luke i plast |
| Interiør | Polyethylene |
| Bruttovekt | 84 kg |
| Nettovekt | 64 kg |
| Bingekapasitet | 340 kg |
| SKU | M192 |
| Dokumentasjon | |
| Declaration of conformity | Last ned |
| Tilbehør | Varenummer |
| TK-8D | S-21871 |
| TK-18D | S-21872 |
| TK-30 / TK-48 (Skumstrimmel) | S-24154 |
| TK-4DM | S-31045 |
| TK-4DR | S-31046 |
| TK-IMD2 | S-31047 |
| TK-FM1800 | S-31707 |
M191
Les mer
M190
Les mer
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å