| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | G007 |
| Modellnavn | B-501SA |
| Tittel | Isbinge |
| Bredde | 781 mm |
| Dybde | 820 mm |
| Høyde | 1016 mm |
| Product availability | -- Not available |
| Bruttovekt | 57 kg |
| Materiale | Stainless Steel |
| Nettovekt | 47 kg |
| Volum, netto | 217 l |
| SKU | G007 |
G007
Get quote
View spec sheet
B-501SA Isbinge
Isbingen B-501SA passer perfekt med Hoshizakis ismaskiner for å sikre rikelige mengder is til ethvert tidspunkt.
Discontinued
Spesifikasjoner
Dokumentasjon
| Dokumentasjon | |
| Spec sheet | Last ned |