Premier U 140 CO2 (MPX) Kjøle-/Fryseskap «U» type med Carel styring for eksternt kjølesystem
188141074
Les mer
PREMIER er en serie bestående av energieffektive og robuste skap i rustfritt stål (AISI 304) med stabil, kjøling og frysing (Klimaklasse 5), som møter behovene til profesjonelle kjøkken hvor det kan være høy luftfuktighet.
6 års garanti, fotpedaldøråpner, dør med selvlukkende funksjon som sikrer at døren lukkes helt hver gang, robust design, solide dørhengsler og et effektivt luftsirkulasjonssystem som raskt gjenoppretter temperaturen – også når døren åpnes ofte - er kjennetegnene til Hoshizaki PREMIER-serien. Velg mellom 5 skapstørrelser, 3 temperaturområder, 2 dørtyper (høyre- eller venstrehengt, i glass eller rustfritt stål), ben eller hjul.
Modeller på hjul er bare 2.205 mm (BW80 = 1.970 mm) høye. Skapene har stort netto nytte volum, og kan romme fra 18 til 25 hyller (alt etter modell) det gir maksimal og fleksibel oppbevaring. Premier F 60 L DR er et Fryseskap med et internt netto volum på 335 l med målene 610 x 848 x 2080-2130 mm.
Get quote View spec sheetMATSIKKERHET OG TEMPERATURSTABILITET
Ventilert kjøling sikrer en stabil temperatur i hele skapet, både ved hyppig døråpning og automatisk avriming. Den brede, magnetiske tetningslisten holder den kalde luften i skapet og fuktigheten ute.
MER PLASS
Kondensatoren og fordamperen er plassert på toppen av skapet (med unntak av BW 80), samt veggskinner fra topp til bunn – noe som gir ekstra plass i skapet.
LAVE DRIFTSKOSTNADER
Robust design, samt den effektive og energibesparende kjøleteknologien bidra til å redusere driftskostnadene. Premier F 60 L DR bruker det naturlige kjølemiddelet og er i klimaklasse [5].
ENKEL RENGJØRING OG MINDRE MATSVINN
Avrundede hjørner, glatte overflater, formstøpte (ikke 60 og BW 80) og bæreskinner med anti-tilt bidrar til å forhindre søl, integrert dørhåndtak i full høyde og avtakbar tetningsliste gjør rengjøringen enkel og hurtig.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 183601010 |
| Modellnavn | Premier F 60 L DR |
| Tilbehør | Ben (4 stk.) H = 130/180 mm Hjul (4 stk.) H = 125 mm Trådhylle grå, PE belagt med bakkant Bunn trådhylle grå, PE belagt med bakkant Trådhylle, rustfritt stål med bakkant Bunn trådhylle, rustfritt stål med bakkant Trådhyllesett (rustfritt stål, 4 stk.) med bakkant Bæreskinner (1 par m/2 skinner), U-profil Hovednøkkel |
| Utvidet spesifikasjonsark godkjent | 1 |
| Merke | Hoshizaki |
| Garanti periode | 6 år |
| Opprinnelsesland | Tyrkia |
| Tittel | Fryseskap |
| Inkludert | 4 grå PE belagt trådhylle med bakkant (400 x 600 mm), Fotpedal døråpner |
| Utstyrt med | Høyrehengslet vendbar dør med lås, selvlukkende dør, pedaldøråpner, 4 grå trådhyller, LED lys. |
| Bredde | 610 mm |
| Bredde (pakket) | 670 mm |
| Dybde | 848 mm |
| Dybde (pakket) | 880 mm |
| Høyde | 1950 mm |
| Høyde inkludert ben (minimum) | 2080 mm |
| Høyde inkludert ben (maksimum) | 2130 mm |
| Høyde (pakket) | 2150 mm |
| Volum (pakket) | 1.2676 m³ |
| Strømforbruk | 1506 kWh/year |
| Energieffektivitetsklasse | C |
| Standard for energieffektivitetsklassen | ISO 22041-2019 |
| Energieffektivitetindeks (EEI) | 48.23 EEI |
| Antall hyller | 4 |
| Maksimalt antall hyller | 25 |
| Hyllestørrelse | Euronorm 400x600 mm | 1/1 EN |
| Temperaturområde | -25/-5°C |
| Klimaklasse | 5 |
| Tilkoblingseffekt | 520 W |
| Utvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Innvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Bruttovekt | 120 kg |
| Isolasjon tykkelse | 78 mm |
| Isolasjonstype | Polyuretan |
| Ben / Hjul | H = 130-180 mm (L) |
| Nettobrukbart volum | 335 l |
| Nettovekt | 110 kg |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Lydnivå | 50 dB |
| Volum, brutto | 480 l |
| Kjølesystem | Innebygd kjølesystem |
| Dørtype | Isolert dør |
| Produkttype | Skap |
| Kjølekapasitet | 376 |
| CO2-ekvivalent | 0.255 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.085 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| Pricelist notification (short) | Modeller med RU1-ventil forberedt for ekstern kjøling er kompatible med følgende kjølemedier: R448A, R449A, R452A. I tillegg tilbys CO2-modeller, dvs. modeller forberedt for ekstern kjøling, som er kompatible med kjølemediet R744 (CO2). Leveringstid fra mottak av bestilling ca. 8 uker. Pris oppgis på forespørsel. |
| Pricelist notification (long) | Modeller forberedt for ekstern kompressor blir snart tilgjengelige |
| SKU | 183601010 |
| Tilbehør | Varenummer |
| Hjul (sett), H = 125 mm | 760660022 |
| Ben (sett), H = 130-180 mm | 760660118 |
| Hovednøkkel | 760660430 |
| Trådhylle grå, PE belagt med bakkant, 1/1 EN dyp, ekskl. bæreskinner | 760660431 |
| Bæreskinner (1 par m/ 2 skinner), 1/1 EN dyp, U-profil | 760660432 |
| Trådhylle (rustfritt stål) med bakkant, 1/1 EN dyp | 760660440 |
| Trådhyllesett (rustfritt stål) (4 stk.) med bakkant, 1/1 EN dyp, ekskl. bæreskinner | 760660446 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å