JMA-B36W Tiger rijstkoker
JMA-B36W
Lees meer
Elke rijstkorrel perfect gegaard
In Japan vervaardigd combineert de Tiger rijstkoker JMA-B36W traditioneel vakmanschap met moderne technologie voor consistent uitstekende resultaten, ideaal voor het bereiden van hoogwaardige sushirijst. Bereik de perfecte rijsttextuur voor sushi en andere rijstgerechten, terwijl arbeidskosten worden bespaard en verspilling wordt verminderd. Deze microcomputer-gestuurde rijstkoker voorkomt aanbranden en zorgt te allen tijde voor een optimale textuur.
Offerte aanvraag Bekijk specificatiesNORMALE KOOKMODUS
52–67 minuten: ideaal voor het bereiken van de perfecte sushirijsttextuur, inclusief automatisch weken.
SNELKOOKMODUS
33–55 minuten: (zonder weektijd) voor wanneer snelheid gewenst is, maar u toch wilt genieten van heerlijke sushirijst.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | JMA-B36W |
| Modelnaam | JMA-B36W |
| Merk | Tiger |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van oorsprong | Japan |
| Titel | Tiger rijstkoker |
| Toebehoren inbegrepen | Maatbeker, Rijst schep |
| Breedte | 360 mm |
| Breedte (verpakt) | 424 mm |
| Diepte | 426 mm |
| Diepte (verpakt) | 414 mm |
| Hoogte | 383 mm |
| Hoogte (verpakt) | 429 mm |
| Volume (verpakt) | 0.0753 m³ |
| Vermogen | 1385 W |
| Kook- en verwarmcapaciteit | 3.6 l |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 10.4 kg |
| Netto gewicht | 8.3 kg |
| Voeding | 1/220-240V, 50/60Hz |
| SKU | JMA-B36W |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for