PREMIER BCF RI U 100 A 3N DL BK Shockkoeler/vriezer
5BCA8DQEH-20A3MC
Lees meer
De GRAM PREMIER KPS 120 SG is een Shockkoeler/vriezer.
De GRAM KPS-serie is ontworpen om aan alle voorschriften te voldoen rond de perfect hygiënische overgang van koken naar het koelen van uw waardevolle producten.
Offerte aanvraag Bekijk specificatiesVoedsel veilig
Levensmiddelen worden behandeld in volledige overeenstemming met de HACCP-richtlijnen. HACCP-alarmen en een automatische omschakeling naar ‘opslagmodus’ zijn handige extra’s om u te helpen de hoogste voedselveiligheid te allen tijde te garanderen.
Hoge voedselkwaliteit
Smaak, textuur, uiterlijk, vitamines en voedingsstoffen blijven behouden. Het gebruik van de IFR-functie beschermt ook tegen beschadiging door bevriezing van het oppervlak.
Veelzijdigheid
Biedt verschillende bedrijfsmodi: IFR-werking, tijd- of temperatuurgestuurde koelcyclus. Er kunnen maximaal 20 aangepaste cycli worden opgeslagen.
Modulariteit en schaalbaarheid
Verkrijgbaar als reach-in, roll-in of roll-through-modellen voor kleine of grote operaties. Deellevering of turn key.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 5BCA8DQEH-20A3MC |
| Modelnaam | PREMIER BCF RI U 100 A 3N DL BK |
| Merk | Hoshizaki |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Land van oorsprong | Italië |
| Titel | Shockkoeler/vriezer |
| Voorzien van | Driepuntsvoeler (3 meetpunten), uitneembaar draadrooster voor 1/1 GN en/of 2/1 GN platen |
| Breedte | 1210 mm |
| Breedte (verpakt) | 1270 mm |
| Breedte binnenin | 690 mm |
| Diepte | 1081 mm |
| Diepte (verpakt) | 1150 mm |
| Diepte binnenin | 817 mm |
| Hoogte | 2378 mm |
| Hoogte (verpakt) | 2527 mm |
| Hoogte binnenin | 1881 mm |
| Volume (verpakt) | 3.7 m³ |
| Cooling capacity (evap. -10°C / cond. 45°C) | 7233 W |
| Door clear opening (W x H) | 690 x 1881 mm |
| Temperatuurbereik | -40/+40°C |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Compatibel met | Trolley GN1/1 or EN60/40 |
| Uitwendig | RvS AISI 304 |
| Interieur | RvS AISI 304 |
| Bruto gewicht | 410 kg |
| Isolatietype | Polyurethaan |
| Netto gewicht | 380 kg |
| Voeding | 380-420V/3N/50Hz |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| Koelcapaciteit | 100 |
| Vriescapaciteit | 78 |
| Optionele extra's | N.V.T. |
| CO2-equivalent | 1.35 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 3 x 0,15 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 5BCA8DQEH-20A3MC |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for