IM-65WPE-F-Q Ijsblokjesmachine met ingebouwde bunker, Bal ijs
M113-D115
Lees meer
Deze Hoshizaki FM-170AKE-N-SB(SA) is een nuggetijsmachine met seperate bunker en produceert tot 160 kg nuggetijs van hoogste kwaliteit per 24 uur.
Voor nugget-ijs gebruikt de perskop meer druk om hardere en drogere individuele ijsnuggets te produceren.
Offerte aanvraag Bekijk specificatiesDe FM-170AKE-N-SB(SA) gebruikt R134a.
Materiaal
Het exterieur is gemaakt van RVS. Het gesloten watercircuit biedt maximale bescherming tegen elk soort verontreiniging tijdens het gehele productieproces. Alle machines van Hoshizaki zijn eenvoudig te gebruiken, reinigen en onderhouden.
Unieke Technologie
Het inwendige van de nuggetijsmachines is ontworpen om onaangename verkalking en bacteriële vervuiling te voorkomen. Door bijvoorbeeld koolstofgrafietbussen toe te passen in plaats van conventionele kogellagers functioneert de machine volledig zonder vet.
Smart Design
De apparaten zijn ontworpen om lang mee te gaan en worden geleverd met slimme ontwerp-extra’s, zoals het intuïtieve bedieningsdisplay voor preventief onderhoud.
Past precies
Moet uw productiecapaciteit omhoog? De variabele opstelling met modulaire bunkers stelt de gebruiker in staat om het geheel zelf samen te stellen aan de hand van individuele vereisten en omstandigheden.
Plug&Play
Het slimme plug-and-play ontwerp garandeert een uiterst eenvoudige en snelle installatie.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | F084-C807 |
| Modelnaam | FM-170AKE-N-SB(SA) |
| Type ijsmachine | Nugget Ijsmachine |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Separate bunker |
| Land van oorsprong | UK |
| Titel | Nugget ijsmachine, Modulair |
| Let op | Dit type ijsmachine wordt alleen op bestelling geproduceerd. Houd a.u.b. rekening met een langere levertijd. |
| Breedte | 560 mm |
| Breedte (verpakt) | 665 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Diepte (verpakt) | 820 mm |
| Hoogte | 780 mm |
| Hoogte (verpakt) | 950 mm |
| Volume (verpakt) | 0.518 m³ |
| Elektrisch verbruik | 0.62 kW |
| Energie verbruik | 0.62 kWh |
| Uitwendig | RVS |
| Bruto gewicht | 75 kg |
| Warmteafvoer (AT 32°C, WT 21°C) | 1.35 kW |
| Netto gewicht | 68 kg |
| Voeding | 1/220-240V, 50/60Hz |
| Volume, bruto | 0.518 l |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| IJs type | Nugget |
| IJsproductie | 160 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 0.16 |
| Bijbehorende bin(nen) | B-140SA, B-210SA, B-340SA |
| CO2-equivalent | 529.1 kg |
| Type koudemiddel | R134a |
| SKU | F084-C807 |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Single | 9320-51 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for