Premier U 80 DR CO2 (AKCC-B) Koelkast/vriezer ‘U’-type met Danfoss-bediening met bluetooth voor extern koelsysteem
188801015
Lees meer
De GRAM COMPACT K 220 RG 2W is een ONDERBOUWKOELER met netto inhoud van 77 Ltr.
De GRAM COMPACT-serie biedt een zeldzame combinatie:
Het zijn voedselveilige kasten met een compacte omvang en met uitstekende energie-labels voor hun klasse. Met een omvang van slechts 59,5 x 64 cm zijn deze opslagkasten gemakkelijk te plaatsen in kleine keukens. Dit maakt de GRAM COMPACT-serie zo’n populaire keuze voor ondernemingen met kleine keukens die, in de meeste gevallen, geen gastronorme koelapparatuur voor intensief gebruik nodig hebben.
Voedselveilig
Dankzij het luchtverdelingssysteem van Gram zijn temperaturen correct en uniform in de gehele koelruimte, wat te allen tijde perfect voedselveilige temperaturen garandeert.
Lage Gebruikskosten
De Energie Efficiëntieklasse van deze ONDERBOUWKOELER is A+. COMPACT biedt de meest energie-efficiënte, compacte modellen op de markt.
Hooge Standaard in Hygiene
Ontworpen om gemakkelijk te reinigen, zoals het afneembare deurrubber en de geïntegreerde handgreep over de volledige hoogte.
Zeer veelzeidig en ruimtebesparend
COMPACT biedt een assortiment aan zeer veelzijdige producten: Ongeacht of ze losstaand, zij-aan-zij, gestapeld of opgehangen zijn; aan alle vereisten wordt voldaan. De onderbouw-COMPACT 210 past onder werkbladen. Daarentegen biedt hij losstaand extra werkruimte met zijn ‘tafelblad’.
De COMPACT K 220 RG 2W wordt aangeboden met de volgende extra’s:
Koelmiddel: De COMPACT K 220 RG 2W gebruikt R600a
Luchtcirculatie systeem
grijze roosters
Automatische ontdooiing met herverdamping van het ontdooiwater
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 962200441 |
| Modelnaam | COMPACT K 220 RG 2W |
| Merk | Gram |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Titel | ONDERBOUWKOELER |
| Voorzien van | Rechts afgehangen deur incl. slot, deur is om te hangen, 2 witte roosters. Uitwendig: RvS. Inwendig: Wit polystyreen (PL), isolatie 50 mm. |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 642 mm |
| Hoogte | 833 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 11.3 EEI |
| Plankgrootte | Rooster 484,7 x 433 mm |
| Product availability | -- Not available |
| Klasse van het klimaat | 4 |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | Wit |
| Bruto gewicht | 52 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Netto bruikbare volume | 77 l |
| Netto gewicht | 52 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 30.1 dB |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Volume, bruto | 128 l |
| Volume, netto | 77 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 102 |
| CO2-equivalent | 0.1 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.033 kg |
| Type koudemiddel | R600a |
| SKU | 962200441 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for