Baker F 950 L DR Vriezer
143951010
Lees meer
The GRAM BAKER F 70 CCG L2 25E is a with a net internal volume of 383 Ltr.
Generations of bakeries, confectioners, and patisseries are trusting GRAM BAKER storage and process cabinets to accommodate their bakery products. The GRAM air circulation system is key to maintain correct and uniform temperature and humidity levels inside the cabinet. The air is exhausted and refrigerated before being directed back into the cabinet, circulating around all food items. Thus, unwanted dehydration and skin forming of doughs can be avoided almost entirely.
EFFECTIEVE KOUDEAFDICHTING
Brede, magnetische en uitneembare deurrubbers met een drievoudige isolatiezone zorgen voor een betrouwbare afdichting, beperken koudeverlies en dragen bij aan een stabiele temperatuurregeling.
LUCHTCIRCULATIESYSTEEM
Het doorlopende luchtkanaalsysteem garandeert een gelijkmatige luchtverdeling in de gehele binnenruimte en zorgt continu voor correcte en stabiele temperaturen, zelfs bij intensief gebruik.
BESTURING MET ALARMSYSTEEM
De Hoshizaki BAKER besturingen zijn uitgerust met een geïntegreerd veiligheids- en alarmsysteem. Diverse waarschuwingssignalen en noodprogramma’s zorgen voor een hoge bedrijfszekerheid en maken de apparatuur geschikt voor een breed scala aan professionele toepassingen.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 960700276 |
| Modelnaam | BAKER F 70 CCG L2 25E |
| Product availability | -- Not available |
| Merk | Gram |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Voorzien van | Right hand hinged reversible door with lock, automatic door closing and pedal door opener, 25 pairs of adjustable trayslides (46x61 cm). LED light |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 905 mm |
| Hoogte | 2125 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Temperatuurbereik | -25/-5°C |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 136 kg |
| Netto gewicht | 136 kg |
| Isolatiedikte | 70 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 383 l |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 47.3 dB |
| Volume, bruto | 610 l |
| Volume, netto | 383 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Producttype | Opbergkasten |
| Koelcapaciteit | 490 |
| CO2-equivalent | 0.246 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.082 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 960700276 |
143951010
Lees meer
143551010
Lees meer
143620010
Lees meer
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for