| Specification | Value |
| Artikelnummer | 877000844 |
| Modelnaam | SNOWFLAKE G II SUR65DG-R-L |
| Merk | Hoshizaki |
| Titel | Koelkast, 1 deur |
| Breedte | 654 mm |
| Diepte | 840 mm |
| Hoogte | 1996 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Aantal planken | 3 |
| Plankgrootte | 2/1 GN diep |
| Product availability | -- Not available |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 131 kg |
| Potens / Wielen | H = 130-180 mm (L) |
| Netto gewicht | 131 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Temperatuurbereik | -2/+8°C |
| Volume, bruto | 560 l |
| Volume, netto | 403 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 877000844 |
SNOWFLAKE G II SUR65DG-R-L Koelkast, 1 deur
De Snowflake GII serie wordt gefabriceerd op basis van uitmuntende Japanse en Deense ontwikkelings- en ontwerptechnologieën en is gewijd aan het vereenvoudigen van alledaagse werkroutines van keukenpersoneel over de hele wereld.
De technologie achter de prestatieverhoging van de Snowflake GII is het koelsysteem dat geschikt is voor tropische omgevingen tot +40°C. Bovendien is het koelmiddel van de nieuwe generatie Snowflake het milieuvriendelijke koelmiddel R290, een natuurlijk gas (HC) dat het energieverbruik aanzienlijk vermindert.
Zowel het interieur als het exterieur zijn gemaakt van roestvrij staal.