| Specification | Value |
| Artikelnummer | 866140281 |
| Modelnaam | COMPACT KG 610 RH 60HZ LM 5M |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Right hand hinged glass door with lock, 5 stainless marine shelves, marine legs (not factory fitted) |
| Breedte | 695 mm |
| Diepte | 868 mm |
| Hoogte | 2005 mm |
| Plankgrootte | 2/1 GN diep |
| Product availability | -- Not available |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | ABS grijs |
| Bruto gewicht | 110 kg |
| Isolatiedikte | 60 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Netto gewicht | 110 kg |
| Opties | 50Hz |
| Voeding | 230V, 60Hz |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Volume, bruto | 583 l |
| Deurtype | Glasdeur |
| Koelcapaciteit | 371 |
| CO2-equivalent | 328.9 kg |
| GWP | 1300 GWP |
| Koelmiddel | 0.23 kg |
| Type koudemiddel | R134a |
| SKU | 866140281 |
866140281
Offerte aanvraag
Bekijk specificaties
COMPACT KG 610 RH 60HZ LM 5M
Koeler - Marine uitvoering De COMPACT 610 zijn robuust en volkomen geschikt voor de hoge eisen van de professionele keuken. De COMPACT 610 kasten zijn ruim (GN 2/1) en verkrijgbaar als koel- of vrieskast. Getest volgens ISO 23953 en in energieverbruik een van de meest zuinigste in zijn klasse. De lijst van uitrusting is lang en bestaat onder meer uit, geventileerde koeling, automatische ontdooiing, digitale temperatuuruitlezing, elektronische besturing, deurslot, bakkersuitvoering , marine uitvoering en nog veel meer.